Zdeněk Novák

Vztahuje se k

Žatecké muzeum otevírá v lednu tři nové výstavy

18.ledna » e-region.cz
Se třemi novými výstavami vstupuje do roku 2018 Regionální muzeum v Žatci. Výstava o hokeji se otevřela již minulý týden, ve čtvrtek 18. ledna zahájí výstavu Záhady a tajemna nejen v České republice v budově Staré papírny a o týden později v prost...

Přednáška: Ráj a zahrady související

16.ledna » Pražský patriot
Zahrady perské, antické a středověké – klášterní i světské objevíte dnes, 16. ledna, v přednášce Zdeňka Nováka od 17 hodin.

Město připravuje restauraci pomníku děkana Příhody

15.ledna » Plzeň.cz
Pomník děkana Antonína Příhody nacházející se v parku u pošty v Domažlicích je velký unikát a nejcennější pomník ve městě. Jeho autorem je totiž nejvýznamnější český sochař přelomu 19. a 20. století Josef Václav Myslbek. Podle akademického malíře ...

Jedna ryba týdně, chytřejší děti. Zjistili to američtí vědci

9.ledna » ČRo Regina
Jedna ryba týdně dětem zlepšuje spaní. A nejen to. Jak zjistil tým americké Pensylvánské univerzity, děti, které mají týdně aspoň jednu rybu, jsou také bystřejší.

Doba dřevěná... doba minulá

5.ledna » Informuji.cz
Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci vás srdečně zve na novou... | Žatec - (2018-01-25 17:00:00 - 2018-04-15 00:00:00)

Žatec - Thum 25.01.2018 - 15.04.2018 Doba dřevěná, doba minulá

1.ledna » Žatec
Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci vás srdečně zve na novou výstavu Doba dřevěná, doba minulá, která bude slavnostně zahájena v hlavní budově v Husově ulici 678 ve čtvrtek 25. ledna 2018 od 17 hodin. Úvodního slova se ujme autor výstavy Zdeně...

Jižní Korea zadržela loď s panamskou vlajkou. Podezřívá ji z pašování ropy do KLDR

31.prosince » Radiožurnál
Jižní Korea zadržela druhou loď, kterou podezírá z pašování ropy do KLDR. Zabavené plavidlo plulo pod panamskou vlajkou a podle úřadů porušilo mezinárodní sankce uvalené Radou bezpečnosti OSN.

Kde je globální oteplování, posteskl si Trump kvůli mrazům. 'Je hloupější než třeťák,' reagují kritici

29.prosince » Radiožurnál
Americký prezident si posteskl po starém dobrém globálním oteplování. Přesně tento obrat Donald Trump použil kvůli mrazům, které podle předpovědí na Silvestra zasáhnou severovýchod Spojených států.

Uniformu odloží po 12 letech. Bude mi chybět Břeclav i vzruch v práci, vypráví

29.prosince » Břeclavský deník
Břeclav - Naposledy si navlékl uniformu, naposledy nafasoval služební zbraň. Poslední den v roli zástupce velitele čekal těsně před Vánocemi Zdeňka Nováka. Po dvanácti letech jako strážník k poslednímu prosinci oficiálně u městské policie končí. „...

Sanitka smrti. Italští záchranáři napojení na mafii zabíjeli pacienty a prodávali je pohřebním službám

22.prosince » Radiožurnál
Italská policie podezírá pracovníka záchranky z napojení na mafii. Na všechno v televizní reportáži upozornil jeden pracovník pohřební služby.

Zmizela před 103 lety. První australskou válečnou ponorku našel v hloubce 300 metrů podmořský dron

21.prosince » Radiožurnál
Austrálie vyřešila svou největší novodobou námořní záhadu. Po 103 letech objevila u břehů Papuy-Nové Guiney ponorku, která zmizela na začátku bojů první světové války.

Čtvrt století starý novorozenec. V USA se narodila holčička z dosud nejdéle zmraženého embrya

20.prosince » Radiožurnál
Ve Spojených státech se narodilo dítě z vůbec nejdéle zmraženého embrya. Páru v Tennessee se v listopadu narodila holčička, která na své narození v dárcovském centru čekala čtvrt století.

Tato informační stránka o Zdeněk Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes