Zdeněk Novák

Vztahuje se k

Strážníci prodávají věci ze ztrát a nálezů. Lidé na ně stojí fronty

23.listopadu » Břeclavský deník
Břeclav – Úplně nový kostým vodníka a mořské panny, historický fotoaparát Flexaret. I takové věci prodávají břeclavští strážníci ve své služebně v Kupkově ulici. Jde o předměty ze ztrát a nálezů. „Největší zájem je o elektroniku, především o iPhon...

Z vandala se vyklubal zamilovaný Romeo (29): Srdíčky ozdobil auto své milované

22.listopadu » Blesk.cz
Okamžitý výjezd měli v noci břeclavští strážníci. Na kamerovém záznamu viděli podezřelého muže (29), jak něco kutí kolem jednoho z aut. Ukázalo se, že nešlo o vandala ani zloděje, ale o zamilovaného »blázna«.

Půjčte nám pohledy i památníky, prosí kladrubský hřebčín

21.listopadu » iRegiony Impuls
Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem se obrací na veřejnost s prosbou. Odborníci potřebují prohloubit znalosti o historii národního hřebčína a žádají veřejnost o zapůjčení dobových ilustrací nebo dokumentů.

Půjčte nám pohledy i památníky, prosí kladrubský hřebčín

21.listopadu » iDNES.cz
Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem se obrací na veřejnost s prosbou. Odborníci potřebují prohloubit znalosti o historii národního hřebčína a žádají veřejnost o zapůjčení dobových ilustrací nebo dokumentů. Další články k tématu: Údaje z přihláš...

Kladrubský hřebčín prosí: Půjčte nám pohledy i památníky

21.listopadu » iRegiony Impuls
Zatímco přihláška do UNESCO teď začíná žít svým vlastním životem a komisaři hledají případné nesrovnalosti a chyby, Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem se obrací na veřejnost s prosbou. Odborníci potřebují prohloubit znalosti o historii národní...

Strážníci vyprodávají nálezy: Jízdní kolo za 50 Kč!

16.listopadu » Aha!
Nakoupit vánoční dárky za neskutečné ceny budou mít možnost lidé v Břeclavi. Sice půjde o použité, zato extrémně levné věci. Ze »ztrát a nálezů«.

Strážníci nabízejí nalezené věci »za babku«: Kola jsou k mání za 50, lyže za 300 korun

15.listopadu » Blesk.cz
Jedinečnou možnost nakoupit extrémně levně použité věci nabízejí břeclavští strážníci. Od 20. listopadu zahájí výprodej svého skladu nalezených věcí. Zájemci si tak mohou snadno doplnit výbavu, či vyřešit Ježíška.

Údaje z přihlášky hřebčína do UNESCO prověří komisaři inkognito

4.listopadu » iRegiony Impuls
Hřebčín splnil úkol a podal přihlášku do UNESCO, celá mise ještě zdaleka dotažená není. Do hry o prestižní zápis na Seznam světového kulturního dědictví nyní vstupují architekti a posléze i komisaři z Paříže.

Údaje z přihlášky hřebčína do UNESCO prověří komisaři inkognito

4.listopadu » iDNES.cz
Hřebčín splnil úkol a podal přihlášku do UNESCO, celá mise ještě zdaleka dotažená není. Do hry o prestižní zápis na Seznam světového kulturního dědictví nyní vstupují architekti a posléze i komisaři z Paříže. Další články k tématu: Hřebčín kandidu...

Lidé se vracejí k Fukušimě, ale ve městech nikdo nevaří a neprodává. O zásilky se starají drony

4.listopadu » Radiožurnál
Do okolí japonské jaderné elektrárny Fukušima se po šesti letech od havárie vracejí lidé. V oblasti zasažené radiací pro ně vzniká netradiční roznášková služba. Místo poslíčků jídlo rozváží drony.

Arabská rozlučka se svobodou. Pánský večírek se nese ve velkém stylu i bez alkoholu

1.listopadu » Radiožurnál
Svatba je pro palestinského mladého muže podle islámského rodinného práva jediná přípustná cesta k ženám. Večer před uzavřením sňatku čeká každého ženicha tradiční rozlučka se svobodou zvaná Sahra.

Na arabské rozlučce se svobodou se s alkoholem nepočítá. I tak je to ale pánský večírek ve velkém stylu

Podle islámského rodinného práva je svatba pro palestinského mladého muže jediná přípustná cesta k ženám. Večer před uzavřením sňatku čeká každého ženicha tradiční rozlučka se svobodou zvaná sahra.

Tato informační stránka o Zdeněk Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes