Vlastimil Rada

Vztahuje se k

V železnobrodské galerii představí malíře a grafika Zdeňka Junu

30.srpna » Naše Jablonecko
Zahájení výstavy Zdeněk Juna/ Sklo - obrazy - grafika se uskuteční v pátek 1. září 2017 v 17 hodin v Městské galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě.

Potomci slavných - Vlastimil Rada

16.srpna » Chytrá Žena
Vlastimil Rada byl známý nejen jako malíř, ale i jako spisovatel. Dlouhá léta působil jako profesor Akademie výtvarných umění. Malířské nadání zdědil po svém otci, který byl také malířem.

Putování krajinou skla. Na kole za největším podzemním jezerem Česka

Železný Brod bývá označován za ideální turistické rozcestí Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Byla by ovšem škoda vyrážet za tak dalekými cíli a neprohlédnout si místní a přilehlé zajímavosti. Například nedaleká tajuplná podzemní říše Bozkovs...

Galerie ART vystavuje malířskou tvorbu Josefa Jíry

17.dubna » Chrudimské noviny
Chrudim - Galerie Art na Resselově náměstí uspořádala v prostorách gotických sklepů výstavu akademického malíře Josefa Jíry, jednoho z nejznámějších malířů současnosti. Všech osmadvacet vystavených děl pochází z pozůstalosti autora a majetku rodin...

Křišťálový betlém v železnobrodském muzeu patří mezi nejmladší

27.prosince » ČRo Sever
Výstava s názvem „Betlémy - skleněné i jiné železnobrodské betlémy" je k vidění do 8. ledna v Městské galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě.

Výstava New Archeology je k vidění už jen do konce července

29.července » Naše Jablonecko
Do 31. července máte poslední možnost podívat se na výstavu New Archeology v Galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě. Výstava byla zahájena vernisáží již 24. června a trvá právě do konce července.

Nová výstava v železnobrodské galerii ukazuje díla dětí z Mozaiky

9.června » Naše Jablonecko
Výstava Mozaika z Mozaiky ukazuje v Městské galerii Vlastimila Rady v Železném Brodě díla dětí z kroužků SVČ Mozaika. Výstava trvá od 3. do 19. června, navštívit ji můžete vždy od úterý od neděle od 13 do 16 hodin.

Železný Brod: Otevřená radnice 2016

Ve středu 11. května se pro všechny zvídavé návštěvníky otevřou dveře železnobrodské radnice budovy „A“ i „B“. V čase od 13 do 17 hodin si budete moci prohlédnout kancelář starosty, místostarosty a tajemníka. Budete si s nimi moci popovídat a zept...

Tato informační stránka o Vlastimil Rada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vlastimil Rada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes