Rai Radia

Vztahuje se k

Pokrytí dálnic DAB+ signálem jedním z plánů italského rozhlasu Rai pro rok 2018

31.října » ČRo
Digitální vysílání chápe italský veřejnoprávní rozhlas jako komunikační nástroj, prostřednictvím kterého je možné oslovovat nové cílové skupiny.

Italský rozhlas Rai investuje do výstavby své DAB+ sítě a má velké plány

7.srpna » ČRo
V příštím roce plánuje italský veřejnoprávní rozhlas pokrýt signálem svého multiplexu dálnici z Turína do Terstu a region Salerno.

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání od 12. do 18. června [aktualita]

19.června » DigiZone.cz
Vysílat začal turecký sportovní program Tivibu Spor (Turksat), vysílání ukončila hudební televize Fjorton (Astra 4). Zajímá vás, které kanály zahájily, nebo naopak ukončily vysílání? Přinášíme přehled změn v nabídce nejrůznějších satelitních operá...

Nové hvězdy na satelitním nebi. Novinky ve vysílání od 6. do 11. června [aktualita]

12.června » DigiZone.cz
Vysílat začala africká hudební stanice DBM TV (Yahsat 1A) a srbská televize RTS Sat (Astra 3). Vysílání ukončil program Eden TV (Eutelsat 9B). Zajímá vás, které kanály zahájily, nebo naopak ukončily vysílání? Přinášíme přehled změn v nabídce nejrů...

Odstartovalo Rai Radio Kids, italská obdoba dětského Rádia Junior

12.června » ČRo
Po půl deváté večer jsou připraveny bloky určené k usnutí. Půjde zejména o četbu na dobrou noc a pohodové písničky/ukolébavky.

Rai Radio 6 Teca, 7 Live a 8 Opera FTA na 13E

6.června » Parabola.cz
Italský veřejnoprávní vysílatel Rai (Radiotelevisione Italiana) umístil na satelit další své rozhlasové služby - Rai Radio 6 Teca, Rai Radio 7 Live a Rai Radio 8 Opera. Všechny je možné poslouchat zcela zdarma ze satelitního systému Eutelsat Hot B...

Italské stanice Rai Radio 6 Teca, Radio 7 Live a Radio 8 Opera konečně na satelitu

6.června » ČRo
Všechny okruhy jsou dostupné v normě DVB-S a s kódováním MPEG-2. Pro příjem tedy postačí i starší satelitní přijímač bez modernějšího standardu DVB-S2.

Veřejnoprávní rozhlas Rai spustí od června italskou obdobu Rádia Junior

11.dubna » ČRo
Obsahem vysílání Rai Radio Kids bude hudba, písničky, soudtracky, pohádky, ale také informační a vzdělávací pořady a četba.

5 nových HD kanálů Rai v provozu. Změny v HD i SD distribuci

4.ledna » Parabola.cz
Italská veřejnoprávní Rai spustila na satelitním systému Eutelsat Hot Bird (13°E) podle plánů nové programy ve vysokém rozlišení (HDTV). Se spuštěním nových HD stanic došlo k výrazným změnám v distribuci programů Rai v klasickém SD rozlišení i v HD.

5 nových HD kanálů Rai od 3.1.2017. Chystané změny na TP

28.prosince » Parabola.cz
V úterý 3.1.2017 spustí italský veřejnoprávní vysílatel Rai dalších 5 programů ve vysokém rozlišení (HDTV). Provozovatel spustí stanice Rai News 24 HD, Rai Storia HD, Rai Gulp HD, Rai YoYo HD a Rai Scuola HD. Se spuštěním nových HD dojde k přeladě...

Italové pokryjí v průběhu roku 2017 digitálním rádiem téměř celou zemi

2.září » ČRo
Co se týká pokrytí populace, již začátkem příštího roku by se tato hodnota měla dostat na sedmdesát procent.

Italský veřejnoprávní rozhlas spustil tamní obdobu Českého rozhlasu D-dur

7.dubna » ČRo
Posluchači této stanice se mohou setkat s řadou slavných jmen, jako jsou například Maria Callas, Montserrat Caballé či Luciano Pavarotti.

Tato informační stránka o Rai Radia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rai Radia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes