Jan Skřivánek

Vztahuje se k

Na čele J&T Art Indexu je stále Jiří Kovanda. Na paty mu ale šlape jeho žačka Eva Koťátková

8.března » Bleskově.cz
Index je třeba chápat primárně jako zprávu o tom, jak je který autor na současné scéně viditelný a jak moc vystavuje v renomovaných institucích.

Češi loni utratili v aukcích umění 1,42 mld. Kč

2.března » Právo
Téměř třináctiprocentní meziroční nárůst loni zaznamenal český aukční trh s uměním. Sběratelé a investoři za umělecká díla v aukcích dali 1,42 miliardy korun, v roce 2016 to bylo 1,26 miliardy korun. Řekl to Jan Skřivánek ze specializovaného serve...

Češi utratili v aukcích umění 1,42 mld. Kč, meziročně o 13 % víc

28.února » Artalk.cz
Téměř třináctiprocentní meziroční nárůst loni zaznamenal český aukční trh s uměním. Sběratelé a investoři za umělecká díla v aukcích dali 1,42 miliardy korun, v roce 2016 to bylo 1,26 miliardy korun. ČTK to řekl Jan Skřivánek ze specializovaného s...

Sběratelé letos na aukcích výtvarného umění v ČR utratili opět rekordní sumu

17.prosince » Web4Trader
Odhad činí 1,4 miliardy korun, což je proti roku 2016 asi desetiprocentní nárůst. ČTK to řekl Jan Skřivánek ze specializovaného serveru Artplus.cz.

Rekordní aukční trh

15.prosince » Právo
Sběratelé letos na aukcích výtvarného umění v České republice utratili opět rekordní sumu. Odhad činí 1,4 miliardy korun, což je proti roku 2016 asi desetiprocentní nárůst. Řekl to Jan Skřivánek ze specializovaného serveru Artplus.cz.

Kokoschka i Toyen. Aukční trh v ČR se odhaduje na nový rekord

14.prosince » Týden.cz
Sběratelé letos na aukcích výtvarného umění v ČR utratili opět rekordní sumu. Odhad činí 1,4 miliardy korun, což je proti roku 2016 asi desetiprocentní nárůst.

Letošní aukční trh v ČR se odhaduje na nový rekord 1,4 mld. Kč

14.prosince » Kultura Deník.cz
Sběratelé letos na aukcích výtvarného umění v ČR utratili opět rekordní sumu. Odhad činí 1,4 miliardy korun, což je proti roku 2016 asi desetiprocentní nárůst. ČTK to řekl Jan Skřivánek ze specializovaného serveru Artplus.cz.

Sběratelé rekordně investují do umění a českých veteránů

8.září » iHNED.cz
České sběratelství je na vzestupu. Tuzemští investoři utrácejí ve velkém za umění i za stará auta. Mezi milovníky veteránů výrazně vzrostl zájem o auta značky Tatra a Škoda. Ceny některých modelů stouply za poslední roky několikanásobně a vozy jso...

Dravci v neprobádaném moři s uměním

22.července » Český rozhlas
„Je to jako příběh z divokých devadesátých let, kdy se otevřely hranice a lidé mohli začít oficiálně svobodně podnikat,“ pousmál se znalec trji s uměním Jan Skřivánek, když jsme mu vyprávěli příběh padělaných obrazů, které na půdě Komerční banky n...

Ceny uměleckých děl rostou

13.července » Haló noviny
Sběratelé utratili v letošním prvním pololetí na aukcích výtvarného umění v Česku rekordních 730 milionů korun. Za více než milion korun se prodalo 114 děl. Výsledky zveřejnil server Artplus, který se trhu s uměním věnuje. Loni od ledna do června ...

Kokoschkova Praha za 52 milionů. Češi utrácí za umění v aukcích čím dál více

13.července » Deník.cz
Sběratelé utratili v letošním prvním pololetí na aukcích výtvarného umění v Česku rekordních 730 milionů korun. Za více než milion korun se prodalo 114 děl. Výsledky zveřejnil server Artplus, který se trhu s uměním věnuje.

Tři čtvrtě miliardy korun za umění. Čeští sběratelé vzali letos aukce útokem

13.července » E15.cz
Sběratelé umění utratili v letošním prvním pololetí na aukcích výtvarného umění v Česku rekordních 730 milionů korun. Za více než milion korun se prodalo 114 děl. Výsledky zveřejnil server Artplus, který se trhu s uměním věnuje.

Tato informační stránka o Jan Skřivánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Skřivánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes