ČB DENÍK: Kapitán David servisu Rudolf Suchánek mladší s asistenty odchází hrát hokej do HC Vimperk

České Budějovice – Zkušené jádro hokejistů David servisu České Budějovice opouští druholigovou kabinu. Po roce se vrátí na krajský led v dresu Vimperka. CELÝ ČLÁNEK

David Servis inkasoval v poslední minutě a znovu nebodoval

22.ledna » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu prohráli osmý zápas v řadě. Ve druhé lize nestačili ve 28. kole doma na SC Kolín, který rozhodl gólem 23 sekund před třetí sirénou.

To byl obrat! David Servis dvakrát dotáhl manko a gólem v poslední minutě vystřelil tři body

11.prosince » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu dokázali ve druhé lize uhrát velký obrat. V zápase s Moravskými Budějovicemi prohrávali 0:2 a 3:5. Body ale brali Jihočeši za výhru 6:5

David Servis hrál o naději s Pelhřimovem. Důležitý zápas prohrál o čtyři góly

17.listopadu » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu nezvládli vstup do 15. kola třetí nejvyšší soutěže a na ledě Ledních Medvědů Pelhřimov nakonec prohráli vysoko 3:7. Tři góly inkasovali během úvodní desetiminutovky.

Servismani dvakrát s favoritem vedli. Brod čtyřmi góly zápas otočil

12.listopadu » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu ve druhé lize přivítali druhý nejlepší tým soutěže – Havlíčkův Brod. A byli půlku zápasu ve vedení. Jihočechům ale nevyšla druhá část utkání a prohráli 3:6.

Zápas nejhorších týmů vyhrál David Servis. V derby přestřílel Jindřichův Hradec

15.října » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu porazili v důležitém zápase II. ligy KLH Vajgar Jindřichův Hradec 6:4. Utkání bylo až do poslední minuty dramatické, i když domácí vedli již o čtyři branky. Českobudějovičtí zůstali v tabulce předposlední.

David Servis navýší rozpočet a chce tým omladit. Pak bude připraven na vyšší soutěž

5.června » Budějcká Drbna
Hokejisté budějckého David Servisu se v týdnu poprvé setkají, aby si řekli novinky ohledně přípravy a nové sezony. Do týmu by se měli stáhnout i hráči z Budějovic, kteří dojížděli do jiných měst.

Mělník byl těžký soupeř. David Servis ale i tak uhrál do odvety výhru

1.dubna » Budějcká Drbna
Dva slabší momenty stály hokejisty David Servisu dvě inkasované branky. Začátek zápasu i třetí třetiny nebyl z domácího pohledu ideální a hosté to trestali. Jihočeši dokázali zužitkovat své zkušenosti a zápas vyhráli 4:2.

David Servis vyhrál v Lounech 6:1. Skupině dominuje a míří za postupem

13.března » Budějcká Drbna
Hokejisté David Servisu vyhráli rozdílem třídy i druhý zápas úvodní části kvalifikace o druhou ligu. Zatím neztratili bod a dost možná rozhodující zápas odehrají Jihočeši 20. března na ledě HC Letci Letňany.