Berenika Suchánková

Vztahuje se k

Plachá dcera Michala Suchánka Berenika (21): S tátou si hrajeme na Partičku!

1.února » Blesk.cz
Na herečku je dost plachá a stydlivá. Podobu se svým tatínkem Michalem Suchánkem (52) nezapře. Berenika Suchánková (21) moc po herectví netouží, chce hlavně zpívat.

Je slavné jméno přítěží, nebo výhodou? Berenika Suchánková na sobě dře, aby ji nepovažovali za protekčního fracka

7.listopadu » Super.cz
Mladinkou dívku, která má milence spíše ve věku svého dědečka, ztvárňuje Berenika Suchánková, dcera známého baviče Michala Suchánka (52) , který je spolu s Richardem Genzerem (50) spoluatorem libreta muzikálu Muž se železnou maskou.

Předčila otce. Dcera Michala Suchánka dostala další roli v muzikálu

28.června » Týden.cz
Talentu Bereniky Suchánkové, dcery herce a baviče Michala Suchánka, si nevšiml nikdo jiný než Michal David. A tak není divu, že ji i tentokrát obsadil do svého muzikálu. Jak jde mladé zpěvačce zkoušení?

Soutěž Ještěd f kleci nehledala to »nej«

16.února » T-UNI
Porota 17. ročníku studentských prací našich architektů tentokrát nehledala ty nejlepší práce. Ateliér Karla Hubáčka liberecké fakulty umění a architektury se večer 9. února proměnil v bouřl...

Mangový dort

23.září » Fresh iPrima
Ve třetí epizodě Pečeme podle hvězd připravila Berenika Suchánková citronový koláč. Kuchaře Martina Kincla to inspirovalo k přípravě neobvyklého dortu z mangového pyré. Nadýchaná konzistence a exotická příchuť - vyzkoušejte ho také!

Filmové premiéry (17.3.2016): Dvojníci

16.března » Ostrovfilmu.cz
Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují... Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafiá...
Zuzana Slavíková - Česká herečka
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák
Michal Suchánek - Český herec
Petr Nárožný - Český herec
Milan Šteindler - Český herec a režisér
Jana Bernášková - Česká herečka
Petr Čtvrtníček - Český herec
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel

Tato informační stránka o Berenika Suchánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Berenika Suchánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes