Berenika Suchánková

Vztahuje se k

Je slavné jméno přítěží, nebo výhodou? Berenika Suchánková na sobě dře, aby ji nepovažovali za protekčního fracka

7.listopadu » Super.cz
Mladinkou dívku, která má milence spíše ve věku svého dědečka, ztvárňuje Berenika Suchánková, dcera známého baviče Michala Suchánka (52) , který je spolu s Richardem Genzerem (50) spoluatorem libreta muzikálu Muž se železnou maskou.

Předčila otce. Dcera Michala Suchánka dostala další roli v muzikálu

28.června » Týden.cz
Talentu Bereniky Suchánkové, dcery herce a baviče Michala Suchánka, si nevšiml nikdo jiný než Michal David. A tak není divu, že ji i tentokrát obsadil do svého muzikálu. Jak jde mladé zpěvačce zkoušení?

Soutěž Ještěd f kleci nehledala to »nej«

16.února » T-UNI
Porota 17. ročníku studentských prací našich architektů tentokrát nehledala ty nejlepší práce. Ateliér Karla Hubáčka liberecké fakulty umění a architektury se večer 9. února proměnil v bouřl...

Mangový dort

23.září » Fresh iPrima
Ve třetí epizodě Pečeme podle hvězd připravila Berenika Suchánková citronový koláč. Kuchaře Martina Kincla to inspirovalo k přípravě neobvyklého dortu z mangového pyré. Nadýchaná konzistence a exotická příchuť - vyzkoušejte ho také!

Filmové premiéry (17.3.2016): Dvojníci

16.března » Ostrovfilmu.cz
Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují... Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafiá...
Zuzana Slavíková - Česká herečka
Marian Vojtko - Slovenský tenorový operní a muzikálový zpěvák
Michal Suchánek - Český herec
Petr Nárožný - Český herec
Milan Šteindler - Český herec a režisér
Jana Bernášková - Česká herečka
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel
Miroslav Etzler - Český herec

Tato informační stránka o Berenika Suchánková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Berenika Suchánková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes