15
new stories - click to show

Max Aarons

Related to

Stanou se z nich Kanonýři? 6 defenzivních hráčů, o které se velmi intenzivně zajímá Arsenal

1.April » SportRevue.cz
Že je do léta ještě daleko? Jak pro koho. Manažeři fotbalových klubů v celé Evropě mají letní přestupní období v merku dávno předtím, než se oficiálně začne kšeftovat s hráči na trhu.

Den na Ostrovech: Jota zařídil vítězství Liverpoolu, panuje ale strach o Patrícia

16.March » premiership.cz
Premier League > Liverpool zvládl dohrávku na půdě Wolvesu, když se trefil bývalý Vlk Diogo Jota. Wigan bude mít brzy nového majitele a Anglie zveřejnila nominaci pro evropský šampionát do jednadvaceti let.

Aarons bojuje s Norwichem o elitu. Přesto v létě nejspíše povýší

25.February » premiership.cz
Premier League > Obránce Max Aarons momentálně s Norwichem bojuje o brzký návrat do Premier League. Pokud by ale Norwich skutečně opět hrál mezi elitou, Aarons by už u toho zřejmě nebyl.

Footballový boulevard - pondělí 15.02.2021

15.February » premiership.cz
Boulevard > David Luiz může zůstat v Londýně, existuje druhý potvrzený zájemce o služby vycházející dánské hvězdy a Bayern jedná o dalším nákupu beka. Co dalšího nám nabízejí anglická média a tisk?

Last minute nákupy v Anglii: z druhé ligy za miliardu, koho loví West Ham?

14.October » iSport.cz
Přestupové období v Anglii ještě není tak docela u konce. Kluby z Premier League mohou až do 16. října nakupovat, noví hráči ale musí přijít z anglického klubu, který nehraje nejvyšší soutěž. I ve druhé lize, Championship, se ale najde pár potenci...

TOP 4 hráči, kteří i po Deadline Day mohou stále posílit Manchester United

6.October » FotbalPortal.cz
Letní přestupové okno je zavřeno. Jenže ne tak úplně. Kluby Premier League mohou totiž až do pátku 16. října obchodovat s kluby z Championship a například pro Manchesteru United, kterému se nepodařilo zdárně dotáhnout příchod Jadona Sancha z Borus...

Bayern se shání po talentovaném obránci ze sestupujícího Norwiche

28.July » FotbalPortal.cz
K pádu do druhé nejvyšší anglické soutěže dnes pro kluby zcela neodmyslitelně patří prodej nejlepších a nejlépe placených fotbalistů. Ani Norwich v tomto směru nebude výjimkou. Za hranicemi se údajně našlo hned několik obdivovatelů talentovaného p...

Footballový boulevard - pondělí 29.04.2019

30.April » premiership.cz
Newcastle má svou letní prioritu, Kladiváři chtějí získat středopolaře Realu Madrid a Liverpool si z Německa posilu nepřiveze. Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?

Tato informační stránka o Max Aarons zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Max Aarons" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes