Mauritz Ab

Vztahuje se k

H&M vykázala za první čtvrtletí 44% pokles zisku

27.března » Web4Trader
Hennes & Mauritz AB uvedla, že její čistý zisk poklesl v prvním čtvrtletí o 44 % poté, co byla donucena provést rozsáhlé výprodeje sortimentu.

Inditex SA vykázala své hospodářské výsledky za fiskální rok 2017

14.března » Web4Trader
Mateřská společnost řetězce Zara, Inditex SA (ITX.MC) dnes vykázala své hospodářské výsledky za fiskální rok 2017.

Pád akcií H&M způsobil zemětřesení na švédské korporátní scéně

19.února » Web4Trader
Po začátku roku se akcie Hennes & Mauritz AB propadly z hlediska tržní kapitalizace z prvního na sedmé místo na hlavním švédském akciovém indexu.

Čistý luxus: s H&M

19.února » LuxuryMag
Švédská společnost Hennes & Mauritz AB, je u nás a v dalších zemí dobře známá pod zkratkou H&M. Firma se zaměřuje na výrobu módního oblečení pro muže, ženy, teenagery a děti. Nás však dnes bude zajímat především dámská móda, v podobně jednoduchost...

H&M vidí přes těžký začátek roku další vývoj pozitivně

14.února » Web4Trader
Švédská módní značka Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) dnes uvedla, že tento rok bude sice náročný, ale prodeje internetového obchodu i v kamenných prodejnách by se měly letos zlepšit.

H&M neuskuteční plán na reinvestici dividend

13.února » Web4Trader
Švédský oděvní řetězec H&M Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) v pondělí oznámil, že neuskuteční plán na reinvestici dividend oznámený v lednu.

H&M v červnu zvýšil prodeje o 7%

17.července » Web4Trader
Švédský prodejce oblečení Hennes & Mauritz AB oznámil, že v červnu jeho prodeje v lokálních měnách meziročně vzrostly o 7%.

Dražší list papíru. Nová značka H&M má posílit evropské prodeje

30.března » Patria Online
Snaha posílit prodeje v Evropě přiměla oděvní řetězec Hennes & Mauritz AB přidat další značku. ARKET, jak se bude nový koncept obchodů s oděvy a zbožím pro domácnost jmenovat, bude pro firmu první takovou novinkou po třech letech, říká společnost,...

H&M hlásí pokles zisku

30.března » Web4Trader
Švédská oděvní společnost Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) uvedla, že její čistý zisk za první čtvrtletí obchodního roku klesl meziročně o 3 % na 2,46 miliard švédských korun (277,1 mil. USD), zejména v důsledku pomalejšího růstu tržeb a vyššího sniž...

H&M v Q1 zvýšil prodeje o 8 %

15.března » Web4Trader
Švédský maloobchodní textilní řetězec Hennes & Mauritz AB (HM-B.SK) ve středu oznámil, že tržby v lokálních měnách v únoru vzrostly o 3 %, v porovnání s nárůstem o 10 % v únoru 2016 (únor 2017 však měl o 1 den pracovní den méně).

Tržby AmerisourceBergen za 1FQ vzrostly meziročně o 4 %

31.ledna » Web4Trader
Americký distributor léčiv AmerisourceBergen vykázal za 1. fiskální čtvrtletí zisk na akcii ve výši 1,36 USD (+0,13 USD oproti očekávání).

Tato informační stránka o Mauritz Ab zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mauritz Ab" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes