15
new stories - click to show

Chris Abrahams

Related to

The Vampires: Nightjar

5.June » HISVOICE
Australský jazzový kvartet The Vampires umí do svého projevu promítnout surfově zasněné nálady i letitý obdiv k věhlasným improvizujícím krajanům The Necks, což vedlo až k tomu, že se na nahrávání jejich nejnovějšího alba Nightjar klávesista The Nec…

Zvolna – Stopy zmizelého Mikrotonu

28.January » HISVOICE
Produkce rusko-rakouského vydavatelství připomíná, co bylo v improvizované hudbě aktuální tak nedávno a přitom zdánlivě tak dávno – a co je platné dosud. The post Zvolna – Stopy zmizelého Mikrotonu appeared first on HISvoice .

The Necks vyrazili na tři snivé, vzrušující, improvizované výpravy

27.April » Frontman.cz
Australská trojice The Necks funguje více než tři dekády. Léta je řazena do jazzové přihrádky, kam ale popravdě nikdy pořádně nepasovala. Jejich časté improvizované výpravy si totiž plnými hrstmi berou z rocku, klasické hudby, avantgardy, elektronic…

The Necks se vracejí do Prahy po nahrávání s Underworld a The Swans

11.October » Novinky.cz
Ceněné stylově nezařaditelné australské trio The Necks vystoupí v sobotu v pražském Paláci Akropolis. Tvoří je zkušení muzikanti bubeník Tony Buck, baskytarista Lloyd Swanton a pianista Chris Abrahams.

Tato informační stránka o Chris Abrahams zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Abrahams" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes