15
new stories - click to show

Radek Adamec

Related to

Praha 11 dluží své městské společnosti miliony korun

16.October » PrahaIN.cz
Společnost Jihoměstská majetková a.s (JMM) eviduje pohledávky ve výši téměř 8 milionů korun za odvedené služby v roce 2023, ty vykonala na základě smluvních vztahů s MČ Praha 11 v rámci své činnosti zabývající se správou majetku této městské části. …

Ing. Ondřej Prokop

Již delší dobu upozorňuji na skutečnost, že nové vedení Prahy 11 velmi znesnadňuje dosud skvělou práci městské společnosti Jihoměstská majetková, a.s., kterou reprezentuje její ředitel Radek Adamec.

Zveme Vás na 3. jednání Komise pro seniory RMČ Praha 11

18.May » Praha 11
Jednání komise seniorů je veřejné a bude se konat ve úterý dne 24.05.2022 od 16:00 hodin v zasedací místnosti v budově Úřadu MČ Praha 11, Vidimova 1324-1325, 149 41 Praha 415.

Ing. Ondřej Prokop

Milí sousedé, dnes vás zdravíme z dovolené v Dolní Moravě. Přesněji z úpatí Kralického Sněžníku. Byli jste tu někdy? Na výlet rozhodně doporučuji! :) Jinak tohle foto dělal můj šestiletý syn. Myslím, že má celkem talent, co říkáte?

Francouzi si podmanili prachatickou Xterru, Erbenová má evropské stříbro

5.August » 24zpravy.com
Elitní závodníci s červenımi plaveckımi čepicemi už v rybníce zdolávají první metry z celkového počtu 1 500. Na start na břehu čeká další početná skupinka závodníků. „Voda je dobrá, teplá a čistá," chválí Křišťanovickı rybník i Radek Adamec z..

Francouzi si podmanili prachatickou Xterru, Erbenová má evropské stříbro

5.August » iDNES.cz
Hlasatel začíná odpočítávat. Z reproduktorů zní k desítkám koncentrovaných závodníků v neoprénech známé: 3... 2... 1... start! V tu chvíli voda klidného Křišťanovického rybníka pod Libínem začíná vřít. Když zavřete oči, máte pocit, že stojíte u moře…
Petr Oliva - Český herec
Ota Jirák - Český herec
Petr Stančík - Český spisovatel

Tato informační stránka o Radek Adamec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Adamec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes