Petr Adamovský

Vztahuje se k

Lepší svět: Nevidomí se díky studentům dostanou do společnosti

4.května » Ústecký deník
Ústí nad Labem - Projekt ústeckého Tyflocentra, do kterého se zapojí studenti ústecké univerzity (UJEP), se uchází o příspěvek u společnosti Globus. Dejte mu hlas!

Děti darovaly 65 tisíc korun nevidomým z Ústeckého kraje v projektu „Čtení pomáhá“

28.listopadu » ČRo Sever
65 tisíc korun darovaly děti v projektu „Čtení pomáhá“ na pomoc nevidomým v Ústeckém kraji. TyfloCentrum Ústí nad Labem za peníze koupí počítačový program, který nahlas čte, co je napsáno na monitoru nebo na displeji chytrého telefonu.

Děti pomohou nevidomým z Ústecka ovládat mobily i počítače

24.listopadu » InfoDnes.cz
(ustinadlabemdnes.cz) Napsat email, vyhledat recept na internetu, zkontrolovat Facebook. Elektronika pro většinu uživatelů představuje zábavu a ulehčení komunikace, ale i pomoc. Nevidomí však nemohou své chytré telefony a počítače jednoduše použív...

VIDEO: Odhalte tajemství skleněných očí, každý kus je originál

24.června » iDNES.cz
I výroba očních protéz může být zajímavý byznys. V Česku se oboru věnuje několik výrobců. V Jablonci nad Nisou má výroba očních protéz ze skla dlouholetou tradici. Sklář Petr Adamovský serveru iDNES.cz ukázal, jak se takové protézy vyrábějí. Další...

Tato informační stránka o Petr Adamovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Adamovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes