Jan Adamus

Vztahuje se k

Mistr věčného dechu přivezl do Písku půvabnou varhanici

25.září » Novinky.cz
V písecké koncertní síni Trojice vystoupili v neděli 24. září hráč na hoboj a anglický roh Jan Adamus, a to tentokráte s doprovodem a sólovými skladbami pro královský nástroj, přednesenými mladou varhanicí Michaelou Káčerkovou.

TZ: Daniela & Linda Dostálkovy

5.června » Artalk.cz
Daniela & Linda Dostálkovy / Extensions / Galerie TIC: Galerie U Dobrého Pastýře / Brno / 7. 6. ... Příspěvek TZ: Daniela & Linda Dostálkovy pochází z Artalk.cz

Koncert k poctě Josefa Suka

10.května » Říčany
Koncert k poctě Josefa Suka se uskuteční dne 12. května 2017 v 19.00 v kostele sv. Petra a Pavla. Vystoupí na něm Jan Adamus, dále mladá, talentovaná houslistka z Říčan Magdaléna Podlucká a Irena Chřibková - varhanice a ředitelka kůru baziliky sv....

Koncert k poctě Josefa Suka se koná 25. dubna v Jindřichově Hradci

21.dubna » iRegiony Impuls
Kulturní dům Střelnice vás zve na koncert k poctě Josefa Suka, který se uskuteční v úterý 25. dubna od 19:00 hodin v kapli sv. Maří Magdaleny.

Je znám vítěz soutěže na proměnu Umělecké ulice

OSTRAVA - Z celkem 23 odevzdaných návrhů vybírala porota vítěze otevřené anonymní architektonicko - urbanistické soutěže na revitalizaci veřejného prostoru ulice Umělecké. Autory vítězného návrhu jsou studenti architektury Jan Adamus z Vysoké škol...

Cyklus zámeckých koncertů – Jan Adamus, Martin Levický

14.března » Praha 8
Úterý 14. března 2017 od 19.00 hodin, obřadní síň Libeňského zámku, Zenklova 1/35, Praha 8. Zazní skladby autorů F. X. Richter, B. Smetana, C. Besozzi, W. A. Mozart a J. S. Bach.

Jan Adamus, hobojista

4.března » ČRo 3 Vltava
Hobojista Jan Adamus je umělec překračující svým repertoárem stylové hranice od barokní hudby přes soudobou až k jazzu.

Kladrubské léto vkročilo do druhé poloviny, láká na hudební lahůdky

Kladruby (Tachovsko) – Krásná hudba podaná mistry zní v prostorách zdobné barokní architektury. Tak stručně by se dal charakterizovat letitý hudební festival Kladrubské léto, který byl založen už v roce 1977.

Věčný dech zavane vbrzku na hřbitově v Písku

18.dubna » Novinky.cz
Nejedná se však o nějaké odkazy ze záhrobí, leč o hudební vystoupení dua Adamus - Levický v písecké koncertní síni Trojice. Tento útulný kulturní svatostánek se nachází v prostorách bývalého hřbitova na levém břehu Otavy.

Tato informační stránka o Jan Adamus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Adamus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes