Morgan Aera

Vztahuje se k

1000 mil československých pro opravdové sportsmany

18.června » Autokaleidoskop
Závod 1000 mil československých se pořádal v letech 1933 až 1935 na trase Praha-Bratislava-Praha-Bratislava–Praha. Ano, čtete dobře, dvakrát do Bratislavy a zpátky, skoro 1600 kilometrů za běžného provozu. Rekord drží Jindřich Knapp, který s tříli...

Na rozloučenou vyjede osm vozů Morgan Aero GT

5.dubna » Novinky.cz
Morgan Aero 8 je auto, které v sobě spojuje prvky retra s modernou. Jenže tuhle funkci u britské značky plní už od roku 2000, a to je moc dlouho. Takže končí a závěrečná fáze se skládá z osmi kusů speciální verze GT.

Po osmnácti letech končí britská sportovní klasika. Rozlučka s Aero 8 je vskutku stylová

4.dubna » Autobible.cz
Morgan Aero GT je závěrečná limitovaná edice, kterou automobilka po dvaceti letech uzavře příběh modelu Aero 8. První z osmi kusů byl dnes dokončen. Příspěvek Po osmnácti letech končí britská sportovní klasika. Rozlučka s Aero 8 je vskutku stylová...

Morgan se prostřednictvím dvou novinek loučí s atmosférickými osmiválci BMW

7.března » AUTO.cz
Morgan Motor Company si pro 88. ročník autosalonu v Ženevě připravila premiéru modelů Plus 8 50th Anniversary Edition a Aero GT. Ty zároveň představují derniéru pro motor BMW 4.8 V8 v britských službách.

Morgan připravuje premiéru závodními vozy inspirovaného modelu Aero GT

6.prosince » AUTO.cz
Morgan Motor Company prostřednictvím krátkého videa a několika snímků poodhalil podobu modelu Aero GT. Novinka má být inspirována závodními vozy a zároveň představuje rozloučení s modelovou řadou Aero 8.

Morgan Motor Company nyní nabízí vedle aut i pivo... Alkoholické!

27.února » AUTO.cz
Automobilka Morgan Motor Company neopouští svou hlavní výrobní náplň, ale ve spolupráci s pivovarem Friday Beer Company si pro své fanoušky připravila speciální kolekci piv se svou značkou.
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Morgan Aera zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Morgan Aera" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes