Saíd Ahmed

Vztahuje se k

VIDEO:Jak se vypořádat s lupičem? Majitel bistra na to šel originálně

13.července » globe24.cz
Wellington - Lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce požadoval peníze, má nečekaný zážitek. Majitel ho totiž naprosto ignoroval, napsal zpravodajský server BBC News.

Novozélandský majitel bistra je hrdinou - ignoroval lupiče

13.července » Deník.cz
Wellington /VIDEO/- Těžko říci, co čekal neznámý maskovaný lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce po něm požadoval peníze. Jisté ale je, že nečekal to, co se skutečně stalo - že ho bude majitel naprosto igno...

VIDEO: Lupič s pistolí v ruce chtěl vykrást bistro. Majitel ho ignoroval

13.července » iDNES.cz
Těžko říci, co čekal neznámý maskovaný lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce po něm požadoval peníze. Jisté ale je, že nečekal to, co se skutečně stalo - že... celý článek

VIDEO: Nový Zéland má nového hrdinu: Majitel bistra ignoroval lupiče

13.července » EuroZprávy.cz
Wellington - Lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce požadoval peníze, má nečekaný zážitek. Majitel ho totiž naprosto ignoroval, napsal zpravodajský server BBC News.

VIDEO: Majitel bistra je hrdinou. Totálně ignoroval lupiče

13.července » Týden.cz
Těžko říci, co čekal neznámý maskovaný lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce po něm požadoval peníze. Jisté ale je, že nečekal to, co se skutečně stalo - že ho bude majitel naprosto ignorovat.

Majitel bistra je hrdinou, ignoroval lupiče. Nejdřív dokončil objednávku a pak šel zavolat policii

13.července » Bleskově.cz
maskovaný lupič, který přišel do bistra Saida Ahmeda na Novém Zélandu a s pistolí v ruce požadoval peníze, netušil, že ho bude majitel ignorovat.

Prodavač v bistru ignoroval lupiče se zbraní. Ten přepadení raději vzdal

12.července » Novinky.cz
Originálně a především účinně si poradil s ozbrojeným lupičem prodavač a majitel bistra v novozélandském městě Christchurch. Prostě ho ignoroval. Ukázalo se to jako úspěšná strategie, protože lupič svou snahu vzdal a odešel.

Tato informační stránka o Saíd Ahmed zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Saíd Ahmed" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes