Adham Allen

Vztahuje se k

Hlavní designér StarCraft 2 se přesouvá na jiný projekt. Na čem Blizzard dělá?

13.dubna » Eurogamer
Dává Blizzard dohromady dream team designérů, aby pracovali na nějaké nové hře? Je jasné, že se StarCraft 2 je konec, protože po vydání Legacy of the Void jsme nic nového neslyšeli. A jak se zdá, Blizzard se také posouvá dál. David Kim, hlavní her...

Dvacet let na vrcholu. Jak Blizzard dokáže vydávat jeden hit za druhým?

31.ledna » BonusWeb.cz
V herním průmyslu existuje jen hrstka firem, které by zvládaly stabilně držet laťku kvality tak vysoko. Blizzard přitom kraluje už od vydání prvního Warcraftu v roce 1994 a 8. února se bude moci pyšnit 26 lety existence. Další články k tématu: Na ...

BlizzCon 2016: Návrat ztraceného syna, miliónové výhry a umělá inteligence

8.listopadu » Novinky.cz
Letošní BlizzCon nepatřil mezi ty nejsilnější, co se oznámení týče, ale rozhodně potěšil návštěvníky všemožných diskusních panelů. Na většině jsem letos nemohl chybět a zde jsou informace přímo z nich.

Od hry k hollywoodskému blockbusteru: 25 let Warcraftu

21.června » Reflex.cz
Válka orků proti lidem, to je základní premisa světa Warcraftu. Jeho historie se začala psát před čtvrtstoletím, letos s megafilmem vstupuje do další kapitoly.
Diablo III - Populární hra

Tato informační stránka o Adham Allen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adham Allen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes