15
new stories - click to show

Kamila Ambrožová

Related to

Důl v Odrách nabízí vstup zdarma. Jednu z podmínek programu ale nesplnil

/FOTOGALERIE/ Z mnoha koutů České republiky míří lidé do Oder, aby si prohlédli v červenci otevřený Flascharův břidlicový důl. Vstup do něj bude až do konce října zdarma, neboť je součástí programu Vstupy do turistických atraktivit zdarma.

V Muzeu Oderska možná budou historické skvosty

Vytvoření nové expozice k dějinám Oder v Muzeu Oderska, takový název má projekt, který by chtělo realizovat město Odry. Na posledním zasedání místní zastupitelé odsouhlasili podání žádosti o dotaci, která by pokryla 80 procent uznatelných nákladů.

Ve škole v Odrách budou splachovat a zalévat ekologicky, tedy dešťovou vodou

Tři žádosti o dotaci z Operačního programu Životního prostředí Nakládání s dešťovými vodami odsouhlasili na svém zasedání ve středu 24. června zastupitelé Oder.

Odry plánují zpřístupnění Flascharova dolu. Unikátní památka bude mít i svůj web

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Unikátní geologické dílo, které by letos mělo zpřístupnit město Odry, Flascharův břidlicový důl, by mohlo mít také doprovodné webové stránky. Jedná se o důlní dílo z přelomu 19. a 20 století a nachází se v lokalitě Nový Svět u...

Odry plánují zpřístupnění Flascharova dolu. Unikátní památka bude mít i svůj web

20.February » Novojičínský deník
Unikátní geologické dílo, které by letos mělo zpřístupnit město Odry, Flascharův břidlicový důl, by mohlo mít také doprovodné webové stránky. Jedná se o důlní dílo z přelomu 19. a 20 století a nachází se v lokalitě Nový Svět u Oder.

U rozhledny ve Veselí u Oder budou i šachové figury

Vylepšení prostředí nově postavené rozhledny na kopci Veselí u Oder plánuje město Odry. Atraktivitu místa chce vylepšit díky penězům z programu přeshraniční spolupráce.

Město chce Fitness hřiště pro seniory

Venkovní hřiště, kde by se mohli protáhnout na cvičebních strojích hlavně senioři, by chtělo vystavět v blízkosti cyklotrasy číslo 503 město Odry.

Tato informační stránka o Kamila Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes