Miroslav Andrlík

Related to

Obří přehrada nad Záhorovicemi pojme 200 fotbalových hřišť a 46 Václaváků

22.June » idobryden.cz
U Bánova rozšířit přehradu Ordějov a mezi Záhorovicemi, Nezdenicemi a Bojkovicemi vybudovat zcela novou, jednu z největších v zemi. Takový je výhledový plán ministerstva zemědělství, které chce stavbami nových přehrad zamezit ztrátám spodních vod.

Stát oprášil plány na přehrady ve Zlínském kraji, jejich vznik jistý není

19.May » iRegiony Impuls
Tři místa ve Zlínském kraji chce ministerstvo zemědělství chránit jako lokality vhodné pro stavbu přehrad. Jsou součástí celorepublikové mapy 31 vytipovaných míst. Neznamená to však, že se na nich začne brzy stavět.

Přehrada u Blazic by mohla pomoci podzemním vodám, doufá starosta

14.May » Naše voda
Stavba přehrady u Blazic na Kroměřížsku by mohla pomoci podzemním vodám, řekl ČTK starosta obce Luboš Hradil (Blazice 2018). Podobně mluví i Miroslav Andrlík (KDU-ČSL), starosta Záhorovic na Uherskohradišťsku, u kterých by v příštích letech taktéž...

Přehrada u Blazic by mohla pomoci podzemním vodám, doufá starosta

13.May » Seznam Zprávy
Stavba přehrady u Blazic na Kroměřížsku by mohla pomoci podzemním vodám, řekl dnes ČTK starosta obce Luboš Hradil (Blazice 2018).

Kozí, Kříb, Újezda, Zahrady. Na mapě nejsou, ale každý je zná

24.October » idobryden.cz
Na 13 milionů korun přijde v Záhorovicích vznik nové obecní čtvrti. Pracovně se lokalitě pro novou výstavbu, v tomto případě vyčleněné pro třináct rodinných domů, říká Zahrady III.

Záhorovice a Bojkovice plánují nové cyklostezky

4.October » idobryden.cz
Na mapě slováckých cyklostezek by mohla přibýt další trasa, tentokrát jde o 700 metrů dlouhý úsek mezi Záhorovicemi a Bojkovicemi. „Zatím je to ale jen výhled.

Z ruiny povstane „spolkový dům“

8.July » idobryden.cz
Zdevastovaná vila, které v Záhorovicích neřeknou jinak než Sedlářův dům, změnila majitele. Obec si vilu koupila za 780 tisíc korun.

Tato informační stránka o Miroslav Andrlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Andrlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes