15
new stories - click to show

Jiřina Andrlíková

Related to

Kolem 150 postaviček a peklo ze sudu. Na zahradě příchovické řezbářky každý rok vyroste unikátní betlém

27.December » Lidovky.cz
Když přijdete k řezbářce Jiřině Andrlíkové z Příchovic na zahradu v době adventu, nenajdete tam žádné zazimované záhonky ani holé stromy. Místo toho návštěvníci narazí na ručně vyřezávané postavičky zvířat, dřevěné vesničany, Ježíška ve chlévě a d...

VIDEO: Legendární příchovický betlém je k vidění i koronaviru navzdory

25.December » iRegiony Impuls
Kvůli covidu uvažovala Jiřina Andrlíková z Příchovic na Plzeňsku, že letos svůj betlém čítající kolem 160 dřevěných figur raději nevystaví. Nakonec ale výjimečné dílo vynesla na zahradu a zájemcům ho zpřístupnila. Zatímco v minulosti si třiaosmdes...

Také letos je v Příchovicích k vidění unikátní betlém s čerty - FOTKY

13.December » QAP.cz
Také o letošním adventu můžete obdivovat přes 150 dřevěných postaviček v betlému řezbářky Jiřiny Andrlíkové v Příchovicích nedaleko Přeštic. Betlém každoročně láká lidi ze širokého okolí.

Betlém v Příchovicích na jižním Plzeňsku láká, unikátní je i peklem - FOTKY

21.December » QAP.cz
V Příchovicích na jižním Plzeňsku vystavuje svůj betlém malířka a řezbářka Jiřina Andrlíková. Ta ho má každoročně venku u svého domku, kam se na něj jezdí dívat lidé z širokého okolí.

V příchovickém betlému je i Lucifer

1.January » Plzeňský deník
Příchovice - V Příchovicích na jižním Plzeňsku vytvořila malířka a řezbářka Jiřina Andrlíková unikátní ručně vyřezávaný dřevěný betlém.

Pohádkový domov řezbářky a malířky Jiřiny Andrlíkové

28.December » Novinky.cz
Když jsme přijeli na předvánoční návštěvu k lidové řezbářce a malířce paní Jiřině Andrlíkové, zrovna v zahradě u domu rozmisťovala další postavičky ke svému betlému. Letní spánek v krabicích pro ně skončil a až do 6. ledna budou dojímat a dělat ra...

Příchovický betlém opět obdivují kolemjdoucí - FOTKY

28.December » QAP.cz
V Příchovicích na jižním Plzeňsku vystavuje svůj betlém malířka a řezbářka Jiřina Andrlíková. Ta ho má každoročně venku u svého domku, kam se na něj jezdí dívat lidé z širokého okolí.

Tato informační stránka o Jiřina Andrlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Andrlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes