Lopez Angelo

Vztahuje se k

Enric Mas vyhrál na La Gallině. Yates vítězem Vuelty

15.září » RoadCycling.cz
Dramatickou 20. etapu španělské Vuelty vyhrál domácí Enric Mas, který ve spurtu na vrcholu stoupání porazil Miguela Angela Lopeze. Oba se posunuli na konečné pódium, celkovým vítězem se stane Simon Yates.

Na Lagos de Covadonga zvítězil Pinot

9.září » RoadCycling.cz
Thibaut Pinot vyhrál zatím nejtěžší dojezd letošní Vuelty na Lagos de Covadonga. Pinot využil taktizování hlavních favoritů a porazil Miguela Angela Lopeze a Simona Yatese. Yates udržel červený trikot a opět si mírně polepšil.

Yates vyhrál na Les Praeres a je zpět v červeném dresu

8.září » RoadCycling.cz
Simon Yates zvítězil v další horské etapě Vuelty s cílem na vrcholu Alto Les Praeres. Brit porazil Miguela Angela Lopeze a Alejandra Valverdeho a oblékl se do červeného dresu lídra závodu.

Kolumbijská radost ve Švýcarsku. Pantano má etapu, Lopez vyhrál celkově

19.června » iDNES.cz
Měla to být etapa se dvěma nejtěžšími kopci v celém Švýcarsku. Počasí ale tentokrát nespolupracovalo a závěrečný díl závodu Kolem Švýcarska byl zkrácen na pouhých 57 kilometrů. Přesto to byl za vytrvalého deště se sněhem doslova očistec. A v něm p...

Tato informační stránka o Lopez Angelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lopez Angelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes