15
new stories - click to show

Lopez Angelo

Related to

Propad v časovce a přestup. Lopez opustí Astanu

22.September » RoadCycling.cz
Poslední týden Tour de France byl pro Miguela Angela Lopeze projížďkou na horské dráze. V etapě s dojezdem na Col de la Loze zvítězil a dostal se na třetí příčku, ale po časovce spadl na konečné šesté místo. Navíc odejde z Astany, jak už potvrdil Al…

Jakob Fuglsang vyhrál na Alto de la Cubilla

9.September » RoadCycling.cz
Poslední etapu druhého závodního bloku vyhrál Jakob Fuglsang. V celkovém pořadí si Primož Roglič opět polepšil, ztratili Alejandro Valverde i Nairo Quintana.

Valverde zvítězil na Mas de la Costa

30.August » RoadCycling.cz
Mistr světa Alejandro Valverde vyhrál sedmou etapu Vuelty s cílem na vrcholu stoupání Mas de la Costa. Ve strmém výjezdu porazil Primože Rogliče, Miguela Angela Lopeze a Naira Quintanu. Lopez se vrátil do vedení.

Bilbao vyhrál poslední horskou etapu. Carapaz je blízko celkovému vítězství

1.June » RoadCycling.cz
Poslední horskou etapu Giro d´Italia s cílem na vrcholu stoupání Monte Avena vyhrál Pello Bilbao. Richard Carapaz byl opět mimořádně silný a má blízko k celkovému triumfu.

Martinez zvítězil na Col de Turini. Bernal novým lídrem

16.March » RoadCycling.cz
Kolumbijský den má za sebou etapový závod Paříž - Nice. V královské etapě s cílem na Col de Turini vyhrál Daniel Martinez a žlutý dres převzal jeho krajan Egan Bernal.

Tour Colombia - kolumbijský svátek cyklistiky

11.February » RoadCycling.cz
Závod Tour Colombia 2.1 pojede hned čtveřice českých závodníků. Sezónu zde zahajují Jan Hirt, Daniel Turek a Karel Vacek a v jihoamerickém turné pokračuje Petr Vakoč. Závod přilákal velké množství především domácích hvězd.

Tato informační stránka o Lopez Angelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lopez Angelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes