Zuzana Arnoštová

Vztahuje se k

Chovatelské přehlídce trofejí vévodí zlatý jelen od Rožmberka

Kaplice - Stovky trofejí zvěře za loňský rok představují myslivci a jiní chovatelé z 96 honiteb a několika obor Českokrumlovska dnes a v sobotu do 18 hodin a v neděli do 12 hodin v kulturním domě Kaplice.

Koalice v Jihočeském kraji bude jednat až příští týden

České Budějovice - V pátek večer byl původně termín, ve kterém se mělo jednat o budoucnosti koalice v jihočeském krajském zastupitelstvu. Koalici tvoří ČSSD, hnutí ANO 2011 a hnutí JIHOČEŠI 2012.

Volno navíc, rekreace nebo příplatky. Úřady se snaží udržet si zaměstnance

Jižní Čechy, Dačice – Nejen kvůli častým odchodům nových pracovníků za lépe placenými místy, ale také kvůli nedostatku uchazečů o odborné pozice na městském úřadě schválili v Dačicích zavedení takzvaných náborových příspěvků.

Na jihu se nejlépe podniká v Jindřichově Hradci

Jižní Čechy – Chystáte se začít podnikat? Nejsnadněji vám to na jihu Čech půjde v Jindřichově Hradci. Jako podnikatelsky nejpřívětivější určil toto město už podruhé srovnávací výzkum Město pro byznys.

Spousta klíšťat už číhá na své oběti

Jižní Čechy – Potíže jako při chřipce, později kruté bolesti hlavy, horečky, světloplachost, nevolnost, zvracení, ztuhnutí svalů na šíji, třes, nervová obrna, závratě, poruchy spánku a paměti, dezorientace, v některých případech i trvalé následky....

Soutěžící dnes pohostí tatarákem a tiramisu

České Budějovice – Po čtyři dny už Jihočeši sledují kuchařské klání tří žen a dvou mužů z našeho regionu. Právě z jihu Čech je totiž tentokráte soutěžní pětice z pořadu televize Prima – Prostřeno!

Svolat zastupitele kvůli kauze Lipno chce už také ANO

České Budějovice – Svolání mimořádného jednání krajských zastupitelů kvůli kauze Lipno a změnám ve vedení jihočeských nemocnic už začínají prosazovat také někteří zastupitelé za koaliční hnutí ANO.

Dobrovolníci začínají uklízet Český Krumlov

Český Krumlov – Nasadit rukavice, popadnout pytle, a jde se na to. Tak zahájili žáci Základní školy Kaplická Český Krumlov úklid terénu nad Krumlovem. Jsou tak první dobrovolnickou skupinou, která odstartovala pomoc v rámci celostátní akce Ukliďme...

Zemřela Libuše Havelková. Herečka, kterou vychovaly Budějovice

Praha - Ve věku 92 let ve čtvrtek zemřela herečka Libuše Havelková, matka herce a zpěváka Ondřeje Havelky, dlouholetá členka činohry pražského Národního divadla (ND). Ve čtvrtek o tom bez bližších podrobností informoval mluvčí ND Tomáš Straněk.

Pomozte: Když spatříte někde pobíhat dvě kobylky, dejte vědět, ztratily se

Malonty - Dvě mladé kobylky, jedna hnědá, druhá černá, bloudí někde v končinách kolem Malont. Chovatelé po nich intenzivně pátrají a prosí o pomoc.

OBRAZEM: Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov pokřtil svůj almanach

Český Krumlov - Koncert spojený s veřejnou nahrávkou Dechového orchestru ZUŠ Český Krumlov nadchnul posluchače plného Jezuitského sálu v hotelu Růže.

Na náměstí v Kaplici je mrtvo, vozovka je rozkopaná

Kaplice - Cesta do centra Kaplice se k pramalé radosti živnostníků pro motoristy uzavřela. Začala největší letošní investice města.

Tato informační stránka o Zuzana Arnoštová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Arnoštová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes