15
new stories - click to show

Zuzana Kyselová

Related to

Na lipenských sjezdovkách již hučí sněžná děla

Také nad Lipnem se již naplno rozjela sněžná děla. Skiareál Lipno začal intenzivně zasněžovat a je zase o krok blíže očekávané zimní sezoně.

Studenti se do školy těšili, ale doma se jim také líbilo

Maturanti jsou od středy zpátky ve středních školách. Například do českokrumlovského gymnázia nastoupilo kolem sedmdesáti studentů tří tříd.

Někdo z domu ukradl peníze a šperky

Kdosi se v noci vloupal do rodinného domu. Policistům z Obvodního oddělení Lipno nad Vltavou bylo známeno vloupání do domu v katastru obce Frymburk.

Krumlovský advent a Vánoce budou letos vypadat jinak, ale budou

Na bohatý adventní, vánoční a předsilvestrovský program jsou zvyklí obyvatelé Českého Krumlova a jeho okolí. Ten letos nebude možné uskutečnit, přesto se město kulturního svátečního programu nemíní zcela vzdát.

V kotelně rodinného domu v noci začalo hořet dřevo

Hořet začalo v kotelně domu v Holubově v pátek v noci. Hasiči o tom dostali hlášení ve 2.38 hodin. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanic Křemže a Český Krumlov a v Holubově spolupracovali s jednotkou místních dobrovolných hasičů. V koteln...

VIDEO: Instalace vánočního stromu dává letos Krumlovským zabrat. První se zlomil

Velkým manévrům s vánočním stromem patří pondělí v Českém Krumlově. Na náměstí během dopoledne mířil tentokráte opravdu mohutný strom z Vyšného. Jeho doprava byla značně složitá, ale navzdory vynaloženému úsilí a útrapám se při vztyčení jeho kmen ...

Někdo se dostal do cizího e-mailu a psal lidem, které tam našel

Trestným činem neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací se zabývají kapličtí policisté a českokrumlovští kriminalisté.

K opravě chátrajícího mostu pod Lipnem se nikdo nemá

Značka zákaz vjezdu se objevila před mostem přes Vltavu k lipenské elektrárně. Most je už dlouho ve špatném stavu. Obce Lipno nad Vltavou a Loučovice ale proti jeho uzavření protestují.

Policie přistihla šoférku, která řídila škodovku pod vlivem drog

Případem řidičky, která byla pod vlivem drog, se nyní zabývají českokrumlovští policisté. Šoférku kontrolovala policejní hlídka 7. října krátce před půlnocí v Českém Krumlově. Policisté vozidlo Škoda Citig stopli ve Chvalšinské ulici. Dvaadvacetil...

Zeleně zářil do tmy nad Krumlovem kostel sv. Víta. Kvůli dětem

Tyrkysově se v pátek rozsvítily památky některých měst. To je barva Dětského fondu OSN – UNICEF. Pmátky se obarvily do zelena jako upozornění na práva dětí po celém světě.
Petr Rychlý - Český herec

Tato informační stránka o Zuzana Kyselová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Kyselová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes