15
new stories - click to show

Zuzana Kyselová

Related to

Klec pro otužilce ve Frymburku je připravena. I s lávkou přes led

Pro otužilce má frymburský převozník Antonín Labaj dobrou zprávu. Bezpečnostní klec pro milovníky zimního koupání je opět připravena v lipenském jezeře u přívozu.

Je po Jitoně, stavba nové čtvrti v Krumlově začíná. Podívejte, jak bude vypadat

Bývalý areál Jitony v Českém Krumlově obsadila těžká technika developera a pustila se do náročných zemních prací. V lokalitě má do dvou a více let vyrůst nová obytná čtvrť s byty a apartmány nazvaná Krumlovský Vltavín. Ve třech etapách výstavby na...

V lipenském skiareálu bylo plno, ale ještě pořád ne tak jako dřív

Parkoviště u lipenského ski areálu o víkendu prakticky praskalo ve švech, husto bylo i na sjezdovkách a ve Fox parku. A to i v neděli, kdy se sluníčko brzy schovalo za šedivou mlhu a zavládla nepříjemná zima zesílená studeným větrem.

Na bruslení na Lipně ještě zapomeňte. V Černé chystají kluziště pod stanem

Led na lipenském jezeře sílí. Několik jedinců jej sice již o víkendu vyzkoušelo, ale led ještě není natolik silný, aby vstup na ledovou plochu jezera byl relativně bezpečný. Pořád platí, že led na tak obrovské ploše jezera je zrádný, nestejně siln...

Policie už zjistila, kdo v Kaplici zřejmě ukradl hodinky z obchodu

Podezřelý z krádeže je čtyřicetiletý muž. V polovině prosince měl v jedné z kaplických prodejen odcizit hodinky. A to ve večerní době. Muž tehdy měl z volně přístupného regálu, kde bylo vystavené zboží, odcizit hodinky v hodnotě několika stovek ko...

Křoví z kruháče u Trojice v Krumlově je pryč. Zkrášlí ho nová výsadba

Už nějakou dobu vrtá motoristům v hlavě, co se asi chystá na kruhové křižovatce U Trojice v Českém Krumlově. Porost křovité mochny z jejího středu totiž zmizel i spolu se záhonem a zůstal tam jen holý hlinitý plac.

Někdo si v noci v Loučovicích zřejmě vybil zlost na stojícím osobním autě

Noční vandalismus, kdy se předmětem zájmu zatím neznámého pachatele stalo zaparkované auto, vyšetřují policisté z Lipna nad Vltavou.

Na Lipensku si neužijí jen sjezdaři, ale také běžkaři. Zvolte radši horší běžky

Kromě sjezdového lyžování si o víkendu kolem Lipna užijí u běžkaři. A to i přesto, že sněhové podmínky nejsou úplně ideální.

Lipenské jezero zamrzlo. Ale málo, tak na led ještě nevstupujte

Led sice díky mrazům potáhl hladinu lipenského jezera, ale o chození po něm, natož bruslení, zatím nemůže být řeč. Ještě nemá ani pět centimetrů a v pátek je na Lipensku nad nulou.

Lipenské jezero zamrzlo. Ale málo, tak na led ještě nevstupovat

Led sice díky mrazům potáhl hladinu lipenského jezera, ale o chození po něm, natož bruslení, zatím nemůže být řeči. Ještě nemá ani pět centimetrů a v pátek je na Lipensku nad nulou.

Prestižní značka hlásá a potvrzuje: Centrum ICOS v Krumlově je spolehlivé

Jedničkou ve spolehlivosti je českokrumlovské Informační centrum občanského sektoru, které pomáhá a rozvíjí služby v sociální oblasti.

Tato informační stránka o Zuzana Kyselová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Kyselová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes