15
new stories - click to show

Ema Kondysková

Related to

VIDEO: Po 60 letech vyplula Dolní Vltavice nad hladinu Lipna

22.September » iRegiony Impuls
Unikátní podívanou zhlédli diváci při sobotním večerním představení na břehu lipenské nádrže. Pomocí 3D světelné show se tam dostala nad hladinu před 60 lety zatopená obec Dolní Vltavice.

VIDEO: Po 60 letech vyplula Dolní Vltavice nad hladinu Lipna

22.September » iDNES.cz
Unikátní podívanou zhlédli diváci při sobotním večerním představení na břehu lipenské nádrže. Pomocí 3D světelné show se tam dostala nad hladinu před 60 lety zatopená obec Dolní Vltavice. Další články k tématu: Obec ze dna Lipenské přehrady chtějí...

Dnes vystoupí na hladinu Lipna zatopená obec Dolní Vltavice

21.September » Jihočeské týdeníky
LIPENSKO - Dbes vystoupí na hladinu Lipna před šedesáti lety zatopená obec Dolní Vltavice. Půjde o světelnou 3D show. Při světové premiéře unikátního multimediálního představení se pomocí tzv. videomappingu, tedy hologramových efektů objeví nad vo...

Dolní Vltavice se již v sobotu objeví nad hladinou Lipna

Dolní Vltavice - Historický okamžik je tu. Sobota je dnem, kdy se znovu na chvíli objeví zaniklá část Dolní Vltavice, jejíž torza a zbytky odpočívají již 60 let pod hladinou Lipna.

V sobotu vystoupí na hladinu Lipna zatopená obec Dolní Vltavice

19.September » Budějcká Drbna
V sobotu vystoupí na hladinu Lipna před šedesáti lety zatopená obec Dolní Vltavice. Půjde o světelnou 3D show. Při světové premiéře unikátního multimediálního představení se pomocí videomappingu objeví nad vodou zatopené domy a dokonce i kostel.

JIŽNÍ ČECHY: V sobotu 21. září vystoupí na hladinu Lipna zatopená obec Dolní Vltavice

19.September » Za krásnější Vimperk
V sobotu 21. září vystoupí na hladinu Lipna před šedesáti lety zatopená obec Dolní Vltavice. Půjde o světelnou 3D show. Při světové premiéře unikátního multimediálního představení se pomocí tzv. videomappingu, tedy hologramových efektů objeví nad ...

V sobotu vystoupí na hladinu Lipna zatopená obec Dolní Vltavice

19.September » Naše voda
V sobotu vystoupí na hladinu Lipna před šedesáti lety zatopená obec Dolní Vltavice. Půjde o světelnou 3D show. Při světové premiéře unikátního multimediálního představení se pomocí tzv. videomappingu, tedy hologramových efektů objeví nad vodou pře...

Před 60 lety zatopila Dolní Vltavici lipenská přehrada. Pomocí 3D promítání se teď znovu vrátí nad hladinu

15.September » iROZHLAS
Největší vodní stěna v České republice vznikne v Dolní Vltavici u Lipna a zatopená obec s pohnutou historií vystoupí nad hladinu. Originální pohled do minulosti nabídne akce Dolní Vltavice žije v sobotu 21. září. „Vytvoříme vodní stěnu a na ní bud...

Rodáci vzpomínali na dětství ve Vltavici po válce

Dolní Vltavice - Dolní Vltavice, která je potopená pod vodou, skutečně ožívá. V pondělí se v ní sešli ti, kteří v této obci po válce prožili své dětství.

Spolek Dolní Vltavice získal mraky historického materiálu o obci

Dolní Vltavice - Velká show Dolní Vltavice žije! se blíží. Do přípravy je zapojeno množství lidí včetně Musea Fotoateliér Seidel.

Dolní Vltavice hledá rodáky

Dolní Vltavice – V plných přípravách je projekt Dolní Vltavice žije!, kdy se v září z vod Lipna jako fata morgana vynoří zaniklá obec Dolní Vltavice.

Zatopená obec s pohnutou historií vystoupí nad hladinu Lipna

7.August » prvnizpravy.cz
V Dolní Vltavici vznikne největší vodní stěna v České republice a zatopená obec s pohnutou historií vystoupí nad hladinu Lipna.

Tato informační stránka o Ema Kondysková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ema Kondysková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes