15
new stories - click to show

Dalibor Carda

Related to

Docházka dětí do mateřských škol

3.December » Český Krumlov
Před měsícem vyzval starosta Dalibor Carda rodiče dětí v mateřských školách, aby s ohledem na aktuální epidemickou situaci zvážili pravidelnou docházku dětí do školek. Děkujeme všem rodičům, kteří výzvu

Vánoční stromy se ve městech na Krumlovsku většinou rozzáří potají

Vánoční stromy se zítra rozsvítí v regionu. Tentokráte ale bez početného obecenstva. Někde to ale šťastlivci uvidí on-line.

V Českém Krumlově budou kameny zmizelých i komunitní zahrada

23.November » Seznam Zprávy
Kameny zmizelých, komunitní zahrada, zeleň na náměstí Svornosti i osvětlení u garáží na sídlišti Plešivec vzniknou díky nápadům obyvatel v Českém Krumlově.

Města chystají provizorní adventní programy, divadlo uvede Teatromat

23.November » iDNES.cz
Letošní advent bude v řadě jihočeských měst bez společného rozsvícení stromu a dalších větších událostí. O vánoční atmosféru v ulicích ale lidé úplně nepřijdou. Na některých místech už vymysleli náhradní akce.

Květiny ozdobily bustu T. G. Masaryka před stejnojmennou školou v Krumlově

I v této době, kdy bojujeme s pandemií, nejsou Krumlováci lhostejni k historii, důležitým milníkům a osobnostem a dokážou si tyto zásadní hodnoty připomínat.

Mateřská škola Tavírna v Českém Krumlově je po výskytu koronaviru opět v plně v provozu

Po výskytu koronaviru u učitelek je znovu plně v provozu Mateřská škola Tavírna v Českém Krumlově. Nákaza se tam objevila koncem října a radnice jí proto nechala hned uz

Starosta Českého Krumlova vydal výzvu k rodičům dětí v mateřinkách

ČESKÝ KRUMLOV - Starosta Českého Krumlova Dalibor Carda apeluje na rodiče dětí z krumlovských mateřských škol, aby městu pomohli udržet tato předškolní zařízení v chodu. Vydal dnes následující výzvu:

Zvažte umisťování dětí do školek, vyzývají města. Koronavirus uzavřel několik zařízení v kraji

2.November » Budějcká Drbna
Vedení Českého Krumlova vyzývá rodiče, aby zvážili umísťování svých dětí do mateřských škol ve městě. Menší počet dětí ve třídách znamená podle starosty Dalibora Cardy menší pravděpodobnost uzavření mateřských škol z důvodu onemocnění dětí nebo za...

Nechte školkové děti doma, vyzývá občany město Český Krumlov

Pokud to jde, nedávejte děti do školky! S touto naléhavou prosbou a výzvou se obrací na obyvatele Českého Krumlova starosta města Český Krumlov.

Český Krumlov: Město se stalo vlastníkem čistírny odpadních vod

25.October » ParlamentniListy.cz
Město Český Krumlov se v úterý 20. října 2020 stalo vlastníkem čistírny odpadních vod. Kupní cena ve výši 160 milionů korun byla připsána na účet majetkové podstaty insolvenčního správce ČOV Český Krumlov s.r.o., což byla poslední podmínka převodu...

Město Český Krumlov se stalo vlastníkem čistírny odpadních vod

24.October » prvnizpravy.cz
Začátkem října podepsal starosta Českého Krumlova Dalibor Carda a insolvenční správce ČOV Český Krumlov s.r.o. Lukáš Vlašaný smlouvu o koupi čistírny odpadních vod.

Tato informační stránka o Dalibor Carda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Carda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes