Fabio Aru Italský silniční cyklista

Vztahuje se k


Články

Giro plné zvratů

28.května » RoadCycling.cz
Tři týdny závodění v plném nasazení rozhodla nakonec jediná etapa. Královská etapa do Bardonecchie, ve které 80 kilometrů před cílem zaútočil Chris Froome a otočil vývoj závodu.

Yates se ubránil. I po časovce zůstává v růžovém

22.května » ČT24
Simon Yates pokračuje v růžovém dresu. Britský závodník zvládl kritickou časovku na silnicích mezi Trentem a Roveretem a uhájil vedení na Giro d'Italia. Jeho největší soupeř Tom Dumoulin na něj najel jen minutu a patnáct vteřin, v průběžném pořadí...

Skvělý Yates opět vyhrál a navýšil vedení

20.května » RoadCycling.cz
Fenomenální výkon předvedl Simon Yates v 15. etapě Giro ďItalia s cílem v Sappadě. Lídr závodu zaútočil v předposledním stoupání a dojel s náskokem 41 sekundy před skupinou největších soupeřů. Chris Froome tentokrát na nejlepší nestačil.

Ta bolest! Jak Froome ujel i dinosaurovi a Dumoulin říkal: Nejtvrdší den

20.května » iDNES.cz
Monte Zoncolan jako vždy nezklamal. Nabídl v sobotu na Giru strhující cyklistické divadlo v úchvatném prostředí, mezi statisíci fanoušků. Toto je jeho letošní příběh. Další články k tématu: Froome povstal a vládl na Zoncolanu. Růžový Yates znovu z...

Froome vyhrál na Zoncolanu, Yates si polepšil

19.května » RoadCycling.cz
Chris Froome je zpět! Zvítězil ve 14. etapě Giro ďItalia s cílem na Monte Zoncolan a posunul se na páté místo celkového pořadí. Úspěšný ale byl i Simon Yates, který ztratil jen 6 sekund a hodně si polepšil celkově. Na Toma Dumoulina má náskok 1:24.

Fantastický Yates opět navýšil vedení

16.května » RoadCycling.cz
Úchvatný závěr 11. etapy s cílem ve městě Osimo přinesl Simonu Yatesovi další zvýšení náskoku v průběžném pořadí. Především zisk 18 sekund na Thibauta Pinota je cenný, ale Yates si opět o něco zvýšil sebevědomí a zatím Giru dominuje. Aktivní byl i...

Tma v tunelu, penalizace i nebohý Aru. I takový byl první týden na Giru

14.května » iDNES.cz
Simon Yates je králem prvního týdne Gira, Elia Viviani vyhrál už dvě spurterské etapy, Chris Froome naopak není ve své kůži a v každém dojezdu na kopec ztrácí. Momenty, které hýbaly prvními devíti etapami italské cyklistické Grand Tour. Bylo jich ...

Yates vládne Giru pevnou rukou

14.května » RoadCycling.cz
Giro ďItalia je už téměř v polovině, ale nejdůležitější dny na cyklisty teprve čekají. Simon Yates je současným lídrem závodu a vede s velkou jistotou. Naopak další favorité postupně ztrácejí. Jaký bude vývoj dalších dvou týdnů?

Yates vyhrál na Gran Sasso, Froome a Aru ztratili

13.května » RoadCycling.cz
Simon Yates zvítězil v zatím nejtěžší etapě Giro ďItalia s cílem na Gran Sasso d'Italia. Yates zaútočil těsně před cílem a porazil Thibauta Pinota a Estebana Chavese. Přes minutu ztratili Chris Froome a Fabio Aru.

Osvobodili tu Mussoliniho, natáčeli Spencer s Hillem. Nyní na Campo Imperatore slavil Yates

13.května » ČT24
Vápencový horský masiv Gran Sasso d'Italia má svou důležitou roli nejen v cyklistické, ale i politické a filmové historii. Na vrchol Campo Imperatore, z něhož nacisté před 75 lety osvobodili Benita Mussoliniho a kde se na začátku sedmdesátých let ...

Co odhalila Etna?

11.května » RoadCycling.cz
První horský dojezd třítýdenních závodů toho vždy hodně naznačí, ale na příliš otázek neodpoví. Letošní první dojezd Giro d'Italia na Etnu byl velmi zajímavý, ale v celkovém pořadí velké změny neudělal.

Na Etně triumfoval Mitchelton-Scott

10.května » RoadCycling.cz
6. etapa Giro d'Italia s cílem na Etně byla dokonalým úspěchem týmu Mitchelton-Scott. Po dlouhém úniku zvítězil Esteban Chaves a jeho týmový kolega Simon Yates mu dojel po boku a oblékl se do růžového trikotu.

Tato informační stránka o Fabio Aru zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fabio Aru" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes