Ali Asghar

Vztahuje se k

V Íránu se prezident měnit nebude. Rúhání zvítězil v prvním kole voleb

20.května » ParlamentniListy.cz
Írán má staronového prezidenta. Reformní hlava státu Hasan Rúhání obhájil svůj mandát již v prvním kole prezidentských voleb. Získal výrazně přes 50 procent odevzdaných hlasů. Píše o tom mimo jiné agentura Reuters.

Íránský prezident Rúhání obhájil funkci už v prvním kole voleb

20.května » Zet.cz
Reformní íránský prezident Hasan Rúhání obhájil už v prvním kole prezidentských voleb svůj mandát. V pátek získal výrazně přes 50 procent odevzdaných hlasů. Podle agentury Reuters jeho znovuzvolení dnes oznámila íránská státní televize.

Překvapení se nekoná. V íránských volbách zatím vede dosavadní prezident Rúhání

20.května » info.cz
Nynější prozápadní íránský prezident Hasan Rúhání vede před svým konzervativním soupeřem, duchovním Ebráhímem Raísím, v prezidentských volbách, které se v zemi konaly v pátek. Vyplývá to z prvních částečných výsledků, o kterých informovala agentur...

Hasan Rúhání vede v prezidentských volbách v Íránu

Úřadující íránský prezident Hasan Rúhání, který kandiduje na druhé funkční období, vede ve volbách a má asi 22,8 milionu hlasů po zpracování 38,9 milionu hlasovacích lístků, oznámil náčelník štábu pro uspořádání voleb při MV Alí Asghar Ahmadí.
Kerry John - Ministr zahraničí USA

Tato informační stránka o Ali Asghar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ali Asghar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes