Mary Kay Ash

Vztahuje se k

VÝHERCI hledací soutěže o krásné vůně MARY KAY!

28.listopadu » Žena-in.cz
Zúčastily jste se o víkendu naší hledací soutěže? Pak vás bude jistě zajímat, jestli náhodou nepatříte mezi šťastné výherce.

Hledací soutěž o krásné vůně MARY KAY! Pouze tento víkend

27.listopadu » Žena-in.cz
Milujete krásné vůně? Pak neváhejte a zapojte se do voňavé Hledací soutěže. Tentokrát můžete hledat obrázky v sobotu a neděli. A to každý den, sobota i neděle jsou tentokrát samostatné dny.

Buď pochválen...

11.února » blog.idnes.cz
,,Jsou dvě věci, po kterých lidé touží víc než po sexu a penězích - uznání a chvála." Mary Kay Ash, americká podnikatelka (1918-2001)

3 životní prověrky Mary Kay Ash aneb Utonout, nebo plavat

5.října » First Class
Říkali jí paní Nezastavitelná. Třikrát se ocitla v situaci, kdy byla sama a bezradná. Nebyl nikdo, kdo by jí pomohl. A tak si pomohla sama. Díky tomu objevila to, co netušila: Že sama pro sebe může být tou rozhodující oporou, po které se stále tol...

10 důvodů, proč vzdej svůj sen aneb Tvrdá fakta, která nikdo nechce, ale potřebuje slyšet

17.srpna » First Class
Když jsem v aktuálním tištěném magazínu FC ukázal, jak podceňovaná a životem otloukaná Mary Kay Ash založila kosmetickou značku, navštívil mě muž: „Musíte promluvit s mými lidmi. Ustrnuli.“ Podal mi navštívenku. „Řekněte jim něco, co nikdy neslyše...
Sofia Coppola - Americká režisérka
Katie Holmes - Herečka
Marc Jacobs - Americký módní návrhář

Tato informační stránka o Mary Kay Ash zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mary Kay Ash" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes