Hans Audi

Related to

Sen o autopilotech umožňujících kochat se za volantem se rozplývá, vzdává to i Audi

29.April » Autoforum.cz
Německá automobilka chtěla příští rok přijít s s inovovanou verzí limuzíny A8, jenž by umožnila řidiči sundat oči z vozovky. Zatímco vůz ale opravdu dorazí, technologie nikoliv. (Petr Prokopec)

Audi odsouvá plány na částečně autonomní řízení. Brzdí ho legislativa

28.April » Autobible.cz
Německá automobilka nedodrží slib, že jeho aktuální model Audi A8 dostane autonomní řízení úrovně 3. Příspěvek Audi odsouvá plány na částečně autonomní řízení. Brzdí ho legislativa pochází z Autobible.cz

Odlišná strategie vlajkových lodí. BMW nabídne elektrickou řadu 7, Audi takovou A8 odmítlo

2.April » AUTO.cz
Audi sice patří v rámci koncernu VW Group mezi propagátory elektrického pohonu, ve své vlajkové lodi ho ale překvapivě nepoužije.

Audi A7 Sportback je „2019 World Luxury Car“

23.April » Auto Periskop
Audi získalo renomované ocenění „Světový luxusní vůz roku 2019“ Desátý titul „World Car“ pro značku se čtyřmi kruhy Šéf technického vývoje Audi Hans-Joachim Rothenpieler: „Získání ocenění ‚World Luxury Car‘ podruhé v řadě je pro Audi mimořádnou po...

Bude z Audi TT elektromobil? Zánik německého kupé by mohla zachránit elektrifikace

15.March » AutoRevue.cz
S budoucností známého kupéčka od Audi to nevypadá zrovna dobře. Podle části vedení automobilky by ovšem mohlo nadále žít, pokud by se poddalo elektrifikovanému pohonu.

Tato informační stránka o Hans Audi zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hans Audi" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes