Od Aut

Related to

Kája Saudek „Od Aut po Ženy

11.May » LaCultura.cz
Galerie Tančící dům v Praze na půl roku hostí výstavu krále českého komiksu Káji Saudka, jenž nese název „Od Aut po Ženy.“ Tato retrospektivní výstava navazuje na úspěšnou expozici z roku 2015 s názvem Kája Saudek 18+. V prostoru galerie je vystav...

Johana Saudková: V tomhle křesle sedával Kája

29.March » VIP Bulvár
S úsměvy i troškou nostalgie proběhla včera vernisáž výstavy děl Káji Saudka s názvem Od Aut po Ženy“, tedy od A do Žet v galerii Tančící dům. Hosté akce, rodinní příslušníci...

Johana Saudková v křesle po svém muži Kájovi (†80): Mám pocit, že je tu se mnou!

27.March » Blesk.cz
Na výstavě slavných děl krále českého komiksu a ilustrace Káji Saudka (†80) nazvané Od Aut až po Ženy nechyběla ani jeho vdova, Johana Saudková (71). Ta poskytla výstavě nejen kresby geniálního umělce, ale i nábytek z jeho ateliéru.

Výstava „Od aut po ženy" nabídne Saudkovy obrazy, plakáty i kresby pro plnoleté

26.March » Pražský patriot
Zítra začne v Tančícím domě nová výstava retrospektivní výstava s názvem „Od Aut po ženy“, která představuje tematický i časový průřez tvorbou Káji Saudka a navazuje na úspěšnou expozici z roku 2015.
Kája Saudek - Český malíř a komiksový kreslíř

Tato informační stránka o Od Aut zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Od Aut" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes