Vít Baránek

Vztahuje se k

Realizační tým áčka Baníku rozšířil Petr Samec

19.června » Ostrava-Online.cz
OSTRAVA - Nový kouč Radim Kučera bude mít nakonec k ruce celý čtyřlístek asistentů. Realizační tým totiž rozšířil i bývalý dlouholetý útočník i trenér Baníku Petr Samec, který v posledních sezonách vedl juniorský celek.

Baník potvrdil jméno nového trenéra. Místo Petržely povede tým v první lize Kučera

12.června » Aktuálně.cz
Třiačtyřicetiletý Radim Kučera vedl naposledy Znojmo, v Baníku podepsal smlouvu na dva roky a vybral si své asistenty.

Baník potvrdil jméno nového trenéra. Místo Petržely povede tým v první lize Kučera

12.června » iFotbal.com
Ostrava - Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu. ...

Ostravský Baník povede při ligovém návratu Kučera

12.června » Týden.cz
Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.

Baník Ostrava přebírá trenér Radim Kučera

12.června » Eurofotbal.cz
Hráče Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.

Baník přebírá od Petržely trenér Kučera

12.června » ČT24
Ostrava - Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.

Fotbalisty Ostravy přebírá Radim Kučera

12.června » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Fotbalisty Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který...

Baník, nebo Opava? Postupová tajenka se vyřeší v neděli

26.května » iDNES.cz
Jak vnímají souboj Baníku Ostrava a Slezského FC Opava o postup do první ligy fotbalisté a trenéři, kteří působili v obou klubech? Další články k tématu: Baník a Olomouc by stoprocentně hrály střed ligy, říkal kouč Petržela Ještě se o postup poper...
Dušan Vrťo - Slovenský fotbalový obránce

Tato informační stránka o Vít Baránek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Baránek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes