15
new stories - click to show

Pavel Bartoň

Related to

Vedení města pogratulovalo pracovníkům Masarykovy veřejné knihovny

15.December » Vsetín
Starosta Jiří Růžička a místostarosta Pavel Bartoň navštívili Masarykovu veřejnou knihovnu, aby poděkovali a pogratulovali ředitelce Daniele Divínové a celému pracovnímu kolektivu knihovny za pracovní nasazení, díky kterému získali ocenění nejlepš...

Vsetínská radnice uctila zesnulé osobnosti na Valašském Slavíně

10.December » Vsetín
Vedení radnice se poklonilo památce významných vsetínských občanů, jenž jsou symbolicky pochováni na Valašském Slavíně v Rožnově pod Radhoštěm.

Mikulášská skupina dorazí do Vsetína na koňském povozu

23.November » Zlin.cz
Vánoční atmosféra k začátku adventního období patří, proto se tradiční Mikulášský den letos uskuteční, avšak jinak než doposud. „Od osmi do půl dvanácté bude koňský povoz s mikulášskou družinou projíždět kolem mateřských škol a domů pro seniory, o...

Obyvatelé Vsetína chtějí ve městě herní prvky pro postižené lidi

15.November » Zlin.cz
Zastupitelé pro premiérový participativní rozpočet města vyčlenili jeden milion korun. „Obyvatelé města starší 15 let následně mohli posílat návrhy projektů na využití této částky.

Vsetín: Nejvíc hlasů získaly Herní prvky pro osoby s těžkým postižením

3.November » ParlamentniListy.cz
Téměř tisícovka respondentů se zapojila do ankety o nejlepší projekt navržený občany v rámci historicky prvního participativního rozpočtu města nazvaného „Vsetín podle nás“. Vedení radnice nyní podrobí výsledky ankety analýze a rozhodne, kolik pro...

Participativní rozpočet: Nejvíce hlasů získaly Herní prvky pro osoby s těžkým postižením

3.November » Vsetín
Téměř tisícovka respondentů se zapojila do ankety o nejlepší projekt navržený občany v rámci historicky prvního participativního rozpočtu města nazvaného „Vsetín podle nás“. Vedení radnice nyní podrobí výsledky ankety analýze a rozhodne, kolik pro...

Vsetín podle nás – prezentace finálních projektů

29.September » Vsetín
Ve čtvrtek 24. září probíhalo ve společenském sále Masarykovy veřejné knihovny představení projektů, které podali občané do historicky prvního participativního rozpočtu.

Vsetín uzavře sezonu na Cyklostezce Bečva

4.September » prvnizpravy.cz
Dubnové zahájení sezony na Cyklostezce Bečva bylo kvůli koronavirové pandemii zrušeno, proto se partnerská města ležící na této královně cyklostezek rozhodla uspořádat společnou vyjížďku k ukončení sezony.

Vsetín uzavře sezonu na Cyklostezce Bečva

3.September » Zlin.cz
„Z Valašského Meziříčí, kam by měli dorazit i cyklisté z Rožnova pod Radhoštěm, vyrazí peloton směrem ke Vsetínu v 9.00 hodin. Ke splavu na vsetínské Ohradě by měl dorazit krátce před desátou.

Město dodá peníze, lidé nápady. Účast na rozpočtu je stále oblíbenější

2.June » iRegiony Impuls
Města i obce stále častěji využívají participativní rozpočet. Vyčlení konkrétní částku a obyvatelé rozhodnou, co se za ni vybuduje. Nejnověji se k tomu chystají ve Vsetíně.

Tato informační stránka o Pavel Bartoň zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Bartoň" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes