15
new stories - click to show

Jiří Helekal

Related to

S písní Zkus nakreslit přání prokázal Jiří Helekal odvahu, původně šlo o osobní vzkaz Johna Lennona

25.December » ČRo
Jiří Helekal sice nikdy nepatřil do kategorie pop-zpěváků, na něž je upřena úhlavní pozornost nejširšího publika, přesto má na kontě sbírku písniček z několika etap své kariéry, které zůstávají v paměti posluchačů.

Na čaji s Jiřím Helekalem

8.June » Praha 16
Lidovky, francouzské šansony, písničky ze Semaforu a řadu dalších známých kousků mohli slyšet senioři na čajovém dýchánku. Konal se v úterý 7. června v radotínské Koruně. Pozvání přijal zpěvák Jiří Helekal a jeho dcera Kateřina.

Čaj o třetí

2.June » Praha 16
Městská část Praha 16 pořádá tradiční setkání radotínských seniorek a seniorů. Koncert Jiřího Helekala a jeho dcery Kateřiny se koná v úterý 7. června od 15 hodin v Kulturně komunitním centru Koruna.

Dnes slaví 75. narozeniny charismatický zpěvák Jiří Helekal

14.February » aplausin.cz
Se svým neodmyslitelným mušketýrským vousem patří Jiří Helekal k nepřehlédnutelným osobnostem českého šoubyznysu. Zpěvák umí hrát na řadu hudebních nástrojů, hodně písní si složil sám či skládal písně i pro jiné zpěváky.

Jiří Helekal slaví 75. narozeniny

13.February » ČRo
Jiří Helekal mohl být violoncellistou, jenže studium na pražské konzervatoři jej po dvou letech přestalo bavit.

Občasník babky Jarky - Oslavenci

13.February » Píše.cz
Dnes oslavuje 75. narozeniny český zpěvák, skladatel a hudebník Jiří Helekal . Narodil se 13. února 1947 v Praze. Všechno nejlepší! Foto: internet ...

FOTO: Ústečtí senioři si užili svůj den. K tanci jim zpíval Jiří Helekal

6.October » Ústecký deník
V kalendáři připadá Den seniorů na 1. října, Rada seniorů statutárního města Ústí nad Labem pozvala ty dříve narozené do Domu kultury v úterý 5. října, zpíval jim nestárnoucí fešák Jiří Helekal, ceny předával primátor Petr Nedvědický, voňavý raut po…

Na Svátku seniorů zazpívá Jiří Helekal

01.10.2021 Svátek seniorů 2021 proběhne v úterý 5. října v Domu kultury Ústí nad Labem. Připravena je hudba k poslechu a tanci i další doprovodný program.

Helekal žije v permanentním strachu

13.February » Týden.cz
Zpěvák Jiří Helekal s manželkou Zdeňkou patří do rizikové skupiny obyvatel. Kvůli zdravotním problémům se nákazy novým typem koronaviru proto bojí více než jiní, a tak přijali přísná opatření. Své dcery a vnoučata neviděli několik měsíců, a dokonce …

Všechnopárty 22.1. 2021

22.January » Chytrá Žena
Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a profesionálním nadhledem hovoří s umělci, sportovci a dalšími osobnostmi kulturního a společenského života. Na jevišti Divadla Semafor tak vzniká

Praha 1 oslaví Den seniorů v Parku Kampa

21.September » Pražský patriot
Program plný zábavy a kultury nabídne oslava dne seniorů v parku Kampa. Uvidíte vystoupení kapel Dixie Band Městské policie, kapel Masakrózní hustec a Muzikanti z Kampy, ale také Jiřího Helekala s dcerou Kateřinou.

Bouřlivák Jiří Helekal: Vrhl se na manželku! Osahávání nebralo konce

7.September » Blesk.cz
Tak tomuhle se říká vášeň! Při pohledu na nejnovější snímky Jiřího Helekala (73) by člověka mohlo snadno napadnout, že se čerstvě zamiloval. Na fotkách se hudebník vášnivě lísá k ženě po svém boku a nenechavé ruce nelze přehlédnout.
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka
Jiří Kodet - Český herec

Tato informační stránka o Jiří Helekal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Helekal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes