15
new stories - click to show

Jiří Helekal

Related to

Praha 1 oslaví Den seniorů v Parku Kampa

21.September » Pražský patriot
Program plný zábavy a kultury nabídne oslava dne seniorů v parku Kampa. Uvidíte vystoupení kapel Dixie Band Městské policie, kapel Masakrózní hustec a Muzikanti z Kampy, ale také Jiřího Helekala s dcerou Kateřinou.

Bouřlivák Jiří Helekal: Vrhl se na manželku! Osahávání nebralo konce

7.September » Blesk.cz
Tak tomuhle se říká vášeň! Při pohledu na nejnovější snímky Jiřího Helekala (73) by člověka mohlo snadno napadnout, že se čerstvě zamiloval. Na fotkách se hudebník vášnivě lísá k ženě po svém boku a nenechavé ruce nelze přehlédnout.

Svátek seniorů

23.August » Informuji.cz
Oslavme společně den seniorů v milé atmosféře s programem plným zdraví... | Praha 1 - (2020-10-01 10:00:00 - 2020-10-01 00:00:00)

Andrea: Utekla jsem hrobníkovi z lopaty, teď se nešetřím a rodina má o mě strach

4.June » Kafe.cz
Mám rakovinu krve. Ale není to leukémie, na tu by mohla zabrat třeba transplantace kostní dřeně. V mém případě to nejde.

Dorota: Opustila jsem přítele krátce před svatbou, proč nikdo nepochopí

30.May » Kafe.cz
Přítel nebyl schopný odpoutat se od rodičů a vyjít mi vstříc. Utekla jsem mu krátce před svatbou a šla za štěstím. Nelituji, ale často na něj vzpomínám.

Aleš Háma se ostře opřel do nezodpovědných spoluobčanů kvůli koronaviru

21.April » Kafe.cz
Aleš Háma oslovil své sledující na Instagramu, aby je upozornil na jednu závažnou věc. Podle známého moderátora lidé porušují karanténu a hrozí další šíření koronaviru.

Jiří Helekal: Do šoubyznysu se nehodím, s oblibou dělám úplně něco jiného

5.April » Kafe.cz
Se svojí bohatou hřívou a hustou bradkou je Jiří Helekal snad vůbec nejmužněji působícím českým bardem. I pro jeho mušketýrský vzhled ho dívky milovaly, když začínal jako „bigbíťák“ se skupinou Komety.

Karlovarský kraj opět zve na Svátek seniorů

24.September » karlovarskénovinky.cz
Zajímavý program s kávou zdarma a možností získat Senior Pas čeká všechny zájemce z řad seniorů, kteří zavítají ve čtvrtek 26.září 2019 na Svátek seniorů v Ostrově a v Kraslicích.

Regina Zahradniková

29.August » Osobnosti.cz
Jako malá copatá holčička zpívala Regina poprvé před kamerou v dětském pořadu písničku s Jiřím Helekalem. Už o rok později se však objevila v hlavní roli v Troškově filmu Bota jménem Melichar, který ...

Nechci dopadnout jako ti staří ubožáci, co jejich ženy jen zdědí prachy, říká Jiří Helekal

3.August » Expres.cz
„Mám jednu manželku a jsem jí padesát let věrný,“ to jsou slova, která se v českém showbyznysu tak často neslyší. Jiří Helekal je ale může vyřknout. Jaké je tajemství jeho vztahu a proč se směje svým kamarádům, kteří si na stará kolena berou o gen...

Hosty INSTINKTŮ Jaromíra Soukupa budou Vojtko a Helekal

11.March » Týden.cz
Nenechte si ujít premiérový díl pořadu INSTINKTY Jaromíra Soukupa. Pozvání do studia přijal muzikálový zpěvák Marian Vojtko a zpěvák Jiří Helekal. Už dnes večer ve 22:15 na TV Barrandov.
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Pavlína Filipovská - Česká herečka a zpěvačka
Jiří Kodet - Český herec

Tato informační stránka o Jiří Helekal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Helekal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes