Miluše Voborníková Česká zpěvačka

Related to

Takhle to sluší jedné z nejpopulárnějších zpěvaček 70. let. „Poznali byste ji?“ je v tomto případě zbytečná otázka

3.October » Super.cz
To, že vypadá už pomalu 50 let stejně, o sobě může říct málokterá žena. Zpěvačka Miluše Voborníková ano. Může za to její neměnná image, kterou si zdržuje už od 70. let minulého století, kdy prožívala svá profesně nejintenzivnější léta.

Já nebudu nikdy starý, říkával milovník výšek a žen Jiří Hrzán

1.October » Revue iDNES.cz
Věřil, že může létat. Věřil, že se mu nemůže nic stát. I když se oběsil, tvrdil, že to má pod kontrolou. Asi je jasné, jak to dopadlo. Od smrti herce Jiřího Hrzána uplynulo 40 let.

Miluška Voborníková a Pavlína Filipovská odložily spor a dostaly cenu

29.September » Týden.cz
Ačkoli kdysi dávno bojovaly o jednoho muže a nemohly si přijít na jméno, spory odvál čas a dnes jsou Pavlína Filipovská s Miluškou Voborníkovou výbornými kamarádkami. Vedle toho, že účinkují ve stejném zájedzním představení a scházejí se rovněž v ...

Voborníkové milostný podraz! Neděláme z toho vědu, hájí se

25.September » Aha!
Miluška Voborníková (70) kdysi přebrala manžela Pavlíně Filipovské (79). Jak dnes spolu někdejší soupeřky o srdce Petra Spáleného (76) vůbec vycházejí?

Zpěvačka Voborníková slavila 70 se zpožděním! Proč chyběl manžel Spálený?

8.July » Blesk.cz
S narozeninovou oslavou si dala pořádně načas! Kulatiny měla sice už v prosinci, ale hned den po Štědrém večeru, a to je trochu nepohodlné datum. Miluška Voborníková (70) proto svolala kamarády z divadla Semafor na prosluněný červencový víkend.

Voborníková slavila ve velkém stylu! Kam se poděl Spálený?

8.July » Aha!
Sedmdesátku měla zpěvačka sice už v prosinci, ale slavila až nyní a to v hodně kvalitní sestavičce vesměs z prostředí spolupracovníků a přátel z legendárního Semaforu. Proč ale na párty chyběl manžel Petr?

Tichá bolest Voborníkové: Za Petrem teď domů chodí hodně lidí

22.April » Aha!
Šestasedmdesátiletý zpěvák prý kvůli bolavým zádům nemůže dlouho stát, sedět nebo ležet. I když před lety prodělal operaci páteře, bolest se vrátila a další zákrok už bohužel není možný. Jak to prožívá jeho manželka?

Nesnesitelné bolesti: Zpěvák Petr Spálený (75) trpí kvůli páteři, pomáhá mu jediná věc

23.March » eXtra.cz
Autor a zpěvák mnoha nesmrtelných písniček Petr Spálený (75) sice celý život rozdává fanouškům svou hudbou, jemu samotnému ale nyní prakticky není pomoci. Trpí ohromnými bolestmi páteře, lékaři mu bohužel nemohou ulevit zákrokem.

Herečku Danielu Kolářovou pohltilo nové náboženství. Není krásné, co není poctivé, říká

2.March » Expres.cz
Najít v dnešním přetechnizovaném a rozbouřeném světě klid není vůbec jednoduché. Herečce se to ale podle všeho podařilo! Další články k tématu: Kam se poděl zářivý úsměv Milušky Voborníkové? Aby nedopadla jako Daniela Kolářová

Po operaci páteře a výměně kyčle trpí

27.February » NašeHvězdy.cz
Oblíbený zpěvák Petr Spálený (75) už řadu týdnů nesmí vycházet z domu. Výjimkou jsou pouze jeho koncerty. Má totiž zákaz od své ženy Milušky Voborníkové (70). Zpěvák už delší dobu bojuje s vážnými zdravotními problémy a po operaci páteře a výměně ...

Emília Vášáryová si prošla neveselým osudem, z prvního manžela se vyklubal tyran

23.February » Expres.cz
Úsměv, za každé situace dobrá nálada a talentu na rozdávání. To vše je Emília Vášáryová (77). Málokdo tuší, že se pod touto maskou skrývá minulost plná bolesti a fyzického i psychického teroru. Přesto na lásku nezanevřela. Další články k tématu: K...
Miluše Voborníková - Česká zpěvačka
Eva Longoria - Americká herečka a modelka
Eva Hurychová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Miluše Voborníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miluše Voborníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes