15
new stories - click to show

Jan Antonín Baťa

Related to


Stories

Titul Dr. Honoris Causa Janu Antonínu Baťovi obnoven

22.November » Jan Šinágl
Univerzita obnovila titul Dr. Honoris Causa Janu Baťovi. Nakonec to trvalo 73 let, ale je to pokrok. Jan A. Bata je nyní opět Dr. Jan A. Baťa. „Naše rodina je velmi potěšena zprávou o obnovení doktorského titulu Honoris Causa v oboru technických v...

VUT vrátilo Janu Antonínu Baťovi čestný doktorát. Po více než 70 letech

20.November » Novinky.cz
Po více než sedmdesáti letech se dočkala rodina legendárního obuvníka Jana Antonína Bati, jednoho ze zakladatelů zlínského obuvnického impéria. Vědecká rada Vysokého učení technického (VUT) v Brně v pátek anulovala starší rozhodnutí profesorského ...

Fotky: Tak se vznesl letoun nadčasově krásných tvarů. S modlitbou pro vás

16.November » Seznam Zprávy
Den před 17. listopadem, svátkem boje za svobodu a demokracii, odstartovalo z pražského letiště Točná legendární letadlo Jana Antonína Bati s knězem a převorem kláštera Pražského Jezulátka Pavlem Polou na palubě.

Příležitost předat dobrou zprávu, říká bosý karmelitán o modlitbě z letadla

16.November » Rádio Proglas
Modlitba za překonání pandemie koronaviru, za nemocné a ohrožené a za lidskou sounáležitost zazní nad Prahou z paluby historického letadla Lockheed Electra. Pronese ji převor bosých karmelitánů, pater Pavel Pola. Proglasu řekl, že ho k letu stroje...

Otrokovice vyhlásily veřejnou sbírku na sochu Jana Antonína Bati

9.September » Zlin.cz
Jan Antonín Baťa realizoval většinu nedokončených vizí Tomáše Bati a tyto vize i sám aktivně rozvíjel a často překračoval. „Odkazem Jana Antonína jsou do značné míry i Otrokovice, na jejichž příkladu můžeme v malém vidět, jaká byla jeho úloha.

Otrokovice: Radnice vyhlásila veřejnou sbírku na sochu J. A. Bati

9.September » ParlamentniListy.cz
Vedení města Otrokovice chce vytvořit důstojné pietní místo, kde by se připomínala památka Jana Antonína Bati. Nechalo vytvořit sochu, kterou plánuje umístit do parku před Společenský dům. Na sochu může přispět i veřejnost.

Den architektury ve Zlínském kraji

9.September » Zulice.cz
Festival Den architektury zamíří ve dnech 1. až 7. října do stovky měst a obcí v Čechách, na Moravě a Slovensku. Významné akce se uskuteční i ve Zlínském kraji. Cyklovyjížďky i workshopy Účastníky Dne architektury čekají procházky, cyklovyjížďky, ...

Otrokovická radnice vyhlásila veřejnou sbírku na sochu J. A. Bati

9.September » prvnizpravy.cz
Vedení města Otrokovice chce vytvořit důstojné pietní místo, kde by se připomínala památka Jana Antonína Bati. Nechalo vytvořit sochu, kterou plánuje umístit do parku před Společenský dům.

Otrokovice budou mít sochu J. A. Bati, zasloužil se o rozvoj města

8.September » Seznam Zprávy
Nevlastní bratr zakladatele obuvnického impéria Tomáše Bati Jan Antonín dokončil přeměnu Otrokovic ze zemědělské obce na průmyslové město.

Otrokovická radnice vyhlásila veřejnou sbírku na sochu J. A. Bati

8.September » Otrokovice
Vedení města Otrokovice chce vytvořit důstojné pietní místo, kde by se připomínala památka Jana Antonína Bati. Nechalo vytvořit sochu, kterou plánuje umístit do parku před Společenský dům. Na sochu může přispět i veřejnost.

Markéta Pilátová: S Baťou v džungli. Příběh o hledání domova a lidské vůli

V románu S Baťou v džungli ožívají dramatické události 20. století, které poznamenaly život českého továrníka Jana Antonína Bati a jeho rodiny.

Muž, co v Brazílii stavěl „malé Zlíny“. Dvanáct večerů s Baťou v džungli

2.August » ČRo
Příběh Jana Antonína Bati, nevlastního bratra zakladatele obuvnického impéria, přibližuje román Markéty Pilátové S Baťou v džungli.
Jan Antonín Baťa - Český podnikatel a ekonom

Tato informační stránka o Jan Antonín Baťa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Antonín Baťa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes