15
new stories - click to show

Jan Bauer politik za ODS

Related to

Obecně závazná vyhláška o regulaci provozování hazardních her na území města Prachatice

22.February » Prachatice
Rada města na svém jednání dne 22.1.2024 pověřila tajemníka Městského úřadu Prachatice vypracováním návrhu obecně závazné vyhlášky na úplnou regulaci hazardu v našem městě.

Návrh profesí, jež by mohly jít dřív do penze, je téměř hotový. Projedná ho tripartita

18.February » ČT24
Už brzy by mohlo být jasnější, které náročné profese by mohly jít dříve do důchodu. Ve čtvrtek se setkají zástupci ministerstev práce a zdravotnictví se zaměstnavateli a odbory. Vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) by chtěl, aby se n…

Masopustní průvod masek

13.February » Prachatice
V úterý prošel městem tradiční masopustní průvod ZŠ Zlatá stezka 240. Děti a i paní učitelky nenechaly nic náhodě a připravily si krásné masky, ve kterých leckdy nebyly k poznání.

68 dětí a seniorů se potkalo při zahájení kampaně "Přeplav svůj La Manche"

3.February » Prachatice
Starosta Jan Bauer přivítal všechny děti v době pololetních prázdnin a popřál jejich rodičům a prarodičům zábavu, sílu do závodů a všem společně překonání “La Manche” během kampaně, která se koná celý měsíc únor.

Setkání se starosty v rámci ORP Prachatice

25.January » Prachatice
Dnes, 25.01.2024, se v Národním domě v Prachaticích uskutečnilo Setkání se starosty obcí s rozšířenou působností Prachatice.

Chceme ukázat výjimečnost oblasti Horské etapy, říká Jan Bauer, starosta Prachatic

23.January » RoadCycling.cz
Skvělá propagace města i celého regionu! Horská etapa L´Etape Czech Republic by Tour de France naplánovaná na 17. srpna 2024 není pro Jana Bauera, starostu města Prachatice, jen jedinečnou sportovní událostí. „Vnímáme společenský přesah a chceme uká…

O návratu z prestižní univerzity na divoký venkov vypráví humoristický román Evy Grestenbergerové

Humoristický román Na divokém venkově představuje knihkupkyně Veronika Kučerová. Dále rozhovor se spisovatelem Janem Bauerem o jeho románu Hvězda Valdštejnova srdce.

Pořád ještě žije Poslední svobodný miliardář… Spisovatelka Pippa Grant o něm napsala erotický román

18.January » Žena-in.cz
První knižní novinky roku 2024 budou patřit romantice, napětí i erotice. Celosvětově úspěšné autorce celé řady knižních sérií, z nichž se většina stala bestsellery, Pippě Grant, vydá nakladatelství MOBA knihu Poslední svobodný miliardář. Česká spiso…

Marek Benda: Poslanecký klub ODS i nadále povede Marek Benda

16.January » ODS
Post předsedy poslaneckého klubu ODS ve volbě obhájil dosavadní předseda Marek Benda. Podporu mu vyjádřilo všech osmadvacet přítomných členů klubu, od poslankyň a poslanců tak získal jednomyslnou podporu.
Zdeněk Boháč - politik za ODS
Václav Neubauer - Politik za ČSSD
Jaroslava Schejbalová - politik za TOP09
Cyril Zapletal - politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Bauer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bauer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes