15
new stories - click to show

Michael Beneš

Related to

Komise Bořilova ruka? Měla přijít penalta i vyloučení. Trest pro Zelinku

13.September » iSport.cz
Fotbalisté Slavie sice v sedmém ligovém kole porazili Slovácko 2:1 a v soutěži zůstávají stále bez prohry, ale kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby v 50. minutě čelili penaltě a pod sprchy by putoval jejich kapitán Jan Bořil. Přesně tento scénář se mě...

Parádní Barum Star rallye 2021. Fotogalerie Michala Beneše.

3.September » Motor-Max.cz
Barum Star rallye 2021, která byla o minulém víkendu součástí jubilejní BRZ a naše fotogalerie kolegy Michala Beneše. Prostě vydařená akce!

50. ročník Barum Czech Rally Zlín 2021. Fotogalerie Michala Beneše.

2.September » Motor-Max.cz
50. ročník Barum Czech Rally Zlín je minulostí. Viz více info v dalších článcích. Zde je fotogalerie kolegy Michala Beneše.

Fotovzpomínky na Barum Star 2019. Fotogalerie.

24.August » Motor-Max.cz
Fotovzpomínky na Barum Star 2019 od Michala Beneše. No a snad není třeba připomínat, že jubilejní 50. BRZ se jede již o nadcházejícím víkendu! Dokonce s povolenou účastí diváků.

4. Vírské serpentiny – fotogalerie Michala Beneše.

29.June » Motor-Max.cz
4. Vírské serpentiny, které se jely o uplynulém víkendu nedaleko Bystřice nad Pernštějnem a Vírské přehrady. Další naše fotogalerie je ze soboty a od Michala Beneše.

Rallye Hustopeče 2021 objektivem Michala Beneše.

26.June » Motor-Max.cz
16. AGROTEC PETRONAS rally Hustopeče je minulostí. Přinesla parádně vyrovnané souboje o sekundy a zůstaly vzpomínky, fotografie a videa, či televizní reportáže. Český šampionát pokračuje Rallye Bohemia, která se pojede 10. a 11. července 2021. Zde...

Zvládli byste epidemii? Česká hra ukazuje, jaké je být v kůži premiéra

28.January » Seznam Zprávy
Sociální sítě i veřejná diskuse jsou plné nápadů, jak nejlépe zvládnout šíření koronaviru. Seznam Zprávy exkluzivně přinášejí novou českou naučnou hru, která vám ukáže, jak byste se svým postupem uspěli.

V tetování stále táhne vlastenecký duch

10.July » Novinky.cz
Popularita tetování mezi Čechy roste. Znamení, které se dříve týkalo jen trestanců nebo radikálně zaměřených lidí, je nyní ozdobou, jíž se pyšní téměř každý druhý Čech. Takový je odhad prvního českého tatéra Michala Beneše (55) a zakladatele nejst...

Tato informační stránka o Michael Beneš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Beneš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes