15
new stories - click to show

Karolína Beranová

Related to

Emma Karoliny Beranové

5.March » Full Moon Zine
Píseň má pro Karolinu hojivý účinek, opět reflektuje myšlenky mladšího já, a povznáší se nad tehdejší obsesivní touhu po lásce.

Premiéra: Emma Karoliny Beranové je hřejivým svetrem nejen pro mrznoucí

3.March » Frontman.cz
Píseň Emma písničkářka Karolina Beranová napsala pro svou dobrou kamarádku a své mladší já, které, jak sama říká, dychtivě prahlo po lásce, nevědouce, že nejdříve musí poznat lásku samo k sobě. Videoklip ke skladbě v magazínu Frontm…

Independent Road Karoliny Beranové

20.December » Full Moon Zine
Procítěná angličtina, zvukomalebná čeština, křehkost a sebejistota. Písničkářka Karolina Beranova ve svých písní vyvolává celou řadu emocí.

Její hudbu můžeš znát i z kin. Karolina Beranová se nebojí změn a sobeckosti (Rozhovor)

23.November » REFRESHER
S Karolinou Beranovou o jejím novém singlu Independent Road, změnách v její tvorbě i o dospívání a sobeckosti.

Wreckberries křtí EP

14.July » Full Moon Zine
Bobuláci křtí svůj první delší výtvor. Zpívá se v něm o podomních prodejcích lží, tučňácích post-apo antarktidy a konci jednoduchých časů.

Hradecké studentky: Trnuly jsme strachy, aby kytice ladila s paní prezidentkou

/FOTOGALERIE/ Středoškolačky Karolína Beranová a Julie Kratěnová za sebou mají prestižní úkol. Uvázaly kytici pro význačnou politickou návštěvu. O zadání se dozvěděly pouhých deset dní předem. Jak to dopadlo?

Titulní píseň EP mi pomohla se odpoutat od toxického přátelství

2.June » Frontman.cz
Po vydání prvního singlu Karolina’s Trip jsem věděla, že tahle cesta bude pokračovat dál. Skládání písní je pro mě něco přirozeného, přirovnala bych to k psaní deníku či svěřování svých pocitů dobrému příteli. Před vydáním EP jsem měla v repertoáru …

Vstupní prohlídka: Karolína Beranová

25.April » Full Moon Zine
Prostřednictvím hudby a vizuálu zkoumá pomyslné hranice reality, které zároveň provází každodenními myšlenkami nad dospíváním, hodnotami a vztahy.

Skupina teepee přijíždí do Kabinetu Múz s novými písněmi

24.April » iBrno
Brno, 24. dubna 2022 – S novými skladbami se v dubnu vydávají na krátké turné dream-popoví teepee. V pondělí 25. dubna si do brněnského Kabinetu Múz navíc přizvali jako předskokanku Karolinu Beranovou. Celý článek...

teepee vyráží na jarní turné s novými písněmi

S novými skladbami se v dubnu vydávají na krátké turné dream-popoví teepee. Do Brna, Prahy a Plzně si navíc přizvali jako předskokanky Yasminu Melliti, Karolinu Beranovou a Eriku Čermákovou. V Plzni vystoupí v Anděl Music Baru 29. dubna.

teepee vyráží na jarní turné s novými písněmi

22.April » Full Moon Zine
S novými skladbami se v dubnu vydávají na krátké turné dreampopoví teepee. Míří do Do Brna, Prahy a Plzně.

Tato informační stránka o Karolína Beranová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karolína Beranová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes