Vojta Bernatský

Related to

Moderátor České televize se konečně setkal s maminkou. Fanoušci nechápou, že je jí 71 let. Skvěle vypadá i v bikinách!

30.August » Super.cz
Sporťák Vojtěch Bernatský (45) se konečně mohl setkal se svou maminkou. Ta už skoro deset let žije ve Švédsku, a vzhledem k tomu, že cestování bylo kvůli pandemii poslední měsíce složité, až nemožné, na vzájemné objetí si museli počkat. „Konečně p...

Sporťák s nejkrásnějším úsměvem vyrazil s rodinou k moři. Takhle skvěle vypadá jeho žena v bikinách

27.July » Super.cz
Jako náctiletá slečna, shodují se fanoušci moderátora Vojty Bernatského (45) u fotky jeho manželky. A mají pravdu, maminka dcery Elišky a syna Matyáše vypadá v bikinách skvěle. Pár snímkem pozdravil z dovolené v Chorvatsku.

ROZHOVOR: Čabajku před během? Raději ne...

18.June » běhej.com
Sportovní komentátor a moderátor Vojtěch Bernatský bere běh jako prima relax od stresu v práci. Díky své pozitivitě se stal ambasadorem projektu Mattoni RunFree a šíří myšlenku prospěšnosti běhání mezi těmi, kteří si z mládí kladný vztah ke sportu...

Půlmaraton musel vzdát, ale trénuje i v karanténě: Mrkněte, jak Vojta Bernatský běhá po baráku!

1.April » Super.cz
Také sporťák Vojta Bernatský (45) vymýšlí, jak se v době přísných opatření proti šíření koronaviru doma zabavit. Moderátor zbožňuje běhání, ale na velké závody si teď musí nechat zajít chuť.

Nejoblíbenější sporťák Vojta Bernatský zrušil dovolenou kvůli koronaviru: Měl jsem z toho všeho divný pocit

4.March » Super.cz
Koronavirus se šíří světem a vzhledem k všeobecnému strachu z nákazy či uvíznutí v karanténě řeší i známé tváře odjezd na naplánovanou dovolenou. Tu svou zrušil i oblíbený sporťák z České televize Vojtěch Bernatský (44) .

Manželka Vojty Bernatského na křtu: Ze sporťákovy knížky prý moc nadšená nebyla

14.September » Super.cz
Známe ho z televizní obrazovky, kde se řadu let věnuje moderování. Sporťák Vojtěch Bernatský (44) ale začal pokukovat po další profesi. Poté, co se stal dvojnásobným otcem, začal své příhody zaznamenávat nejdřív elektronicky a pak i na papír.

Tato informační stránka o Vojta Bernatský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojta Bernatský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes