Vojtěch Bidrman

Related to

Sportžurnál 18. října s Vojtěchem Bidrmanem

18.October » Rádiožurnál
Alpské lyžování, cyklistika ve Španělsku, fotbalová Série A v Itálii. tenisový turnaj v Ostravě, basketbalistky USK Praha.

Sportžurnál 4. října s Vojtěchem Bidrmanem

4.October » Rádiožurnál
Tenisové Roland Garros. Deset let od stříbra českých basketbalistek. Závod bikerů v Novém Městě na Moravě. Plochodrážníci. Představení fotbalisty Ansu Fatiho.

Sportžurnál s Vojtěchem Bidrmanem

20.September » Rádiožurnál
Zápas čtvrtého kola nejvyšší fotbalové ligy mezi Spartou a Zlínem. Nečekaným vítězem Tour de France se stal Slovinec Tadej Pogačar.

Nebezpečí rozvodnění toků bude klesat. Směrem k víkendu se bude oteplovat, říká meteorolog

1.September » iROZHLAS
Meteorologové varují před silnými dešti ve východní polovině Česka. Kvůli nim hrozí stoupání hladin řek. Až do středečního poledne proto platí výstraha před rozvodněním některých toků na Vysočině a v Královéhradeckém, Pardubickém, Jihomoravském a ...

Stretnutie s Vojtěchem Bidrmanem

17.August » Rádiožurnál
Gogolův Revizor ve Studiu Dva se Zuzana Krönerovou. Bratislavský festival vážné hudby Viva Musica. Dobšinská ledová jeskyně.

Sportžurnál z 16. srpna s Vojtěchem Bidrmanem

16.August » Rádiožurnál
Antukový turnaj ženského tenisu. Velká cena Španělska Formule 1. Příprava biatlonistů. Nová sezóna fotbalové ligy. Riziko nákazy koronavirem na fotbalových tribunách.

Stretnutie 2. srpna s Vojtěchem Bidrmanem

2.August » Rádiožurnál
Kniha rozhovorů Karola Lovaše s Janem Saudkem. Pražská výstava věnovaná Milanu Rastislavu Štefánikovi. Turistické značení na Slovensku.

Sportžurnál 2. srpna s Vojtěchem Bidrmanem

2.August » Rádiožurnál
Opětovný rozjezd NHL v Torontu a Edmontonu a hvězdný start Dominika Kubalíka. Coerver coaching. Vodní slalomářka Kateřina Kudějová. Formule 1.

O Roma Vakeren z 1. srpna s Vojtěchem Bidrmanem

1.August » Rádiožurnál
Módní návrhář a finalista MasterChef Pavel Berky. V potravinové bance. Výstava portrétisty ve slovenském Lučenci.

Stretnutie s Vojtěchem Bidrmanem

26.July » Rádiožurnál
Pozvánka na slovenský folklor do Londýna. Dva mladí Slováci připravují videa s názvem Diskusní klub. Projeli jsme se historickou železnicí v Pribylině.

O Roma vakeren s Vojtěchem Bidrmanem

26.July » Rádiožurnál
Návštěva v domácí dílně v Praze. Kytarista Patrik Bartko. Představujeme Davida Tišera, který přednáší o Romech a jejich kultuře.

O Roma vakeren s Vojtěchem Bidrmanem

18.July » Rádiožurnál
Spisovatelka Iveta Kokyová prozradila, jak se dostala ke psaní v romštině. A Slovensko řeší segregaci a diskriminaci Romských dětí.

Tato informační stránka o Vojtěch Bidrman zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Bidrman" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes