Zuzana Burešová

Related to

Stretnutie 19. července se Zuzanou Burešovou

19.July » Rádiožurnál
Rozumí české děti slovenštině? Molekulární bioložka, která jako první Slovenka získala profesuru na prestižní Oxfordské univerzitě.

Stretnutie se Zuzanou Burešovou

12.July » Rádiožurnál
Přestavujeme slovenského lékaře Rastislava Maďara. Pozvánka na výstavu obrazů slovenské krajiny v Praze. Jak se do dějin našich sousedů zapsalo Husitství?

O Roma vakeren se Zuzanou Burešovou

11.July » Rádiožurnál
Navštívili jsme vychovatelku Stanislavu Mikovou. Dílna v rámci projektu Šance pomáhá dětem z dětských domovů. Představujeme zmocněnkyni slovenské vlády pro romské komunity.

Stretnutie 5. července se Zuzanou Burešovou

5.July » Rádiožurnál
Výročí příchodu Cyrila a Metoděje. Známý chirurg Pavel Pafko je stále aktivní sportovec. Miro Žbirka a nový dokument Meky.

O Roma vakeren se Zuzanou Burešovou ze 4. července

4.July » Rádiožurnál
Romští školáci si mohou zažádat o stipendia na příští rok. Příběh restaurace U Bílé labutě z doby karantény. Budoucí podoba památníků v Letech u Písku.

Největší dřina teprve začíná, říká plavec Micka o přípravě na olympijské hry v Tokiu

22.May » iROZHLAS
Plavec Jan Micka zná dokonale všechny spáry mezi kachličkami v bazénu v Podolí. Tráví tam totiž většinu času dvoufázovým tréninkem. A právě díky tvrdé dřině už má jistou letenku na olympiádu v Tokiu. „Teď začíná ta největší dřina, člověk musí jít ...

Alpské lyžování je náročný sport. Role rodičů je klíčová, říká trenér Ester Ledecké Tomáš Bank

19.May » iROZHLAS
V závodu nemůžu nic ovlivnit, pouze to, co se děje před tím. Tak vysvětluje trenér olympijské vítězky Ester Ledecké a trenér roku v kategorii individuálních sportů Tomáš Bank důvody, proč je trenérství alpského lyžování jiné povahy než hokeje. Řek...

‚Byla to nabídka, která se neodmítá.‘ Lukáš Bauer se poprvé potká s týmem polských lyžařů

15.May » iROZHLAS
Tým polských lyžařů je různorodý, říká trojnásobný olympijský medailista a trenér polské reprezentace běžců na lyžích Lukáš Bauer v pořadu Host Radiožurnálu Sport. Nyní se chystá na soustředění v polském Zakopaném, kde sportovce prvně potká. Pak s...

Martin Hašek: Sparta je stroj na požírání trenérů i hráčů. Došlo tam k množství chybných rozhodnutí

13.May » iROZHLAS
Hostem digitální stanice Radiožurnál Sport byl trenér Bohemians Martin Hašek. Kromě vzpomínek na hokej se vyjádřil i k situaci ve fotbalové Spartě. Je totiž považován za jednoho z adeptů na místo trenéra na Letné.

[aktualita] Radiožurnál znovu spustí digitální stanici s hokejovými přenosy

7.May » DigiZone.cz
Na internetových stránkách Radiožurnálu, zpravodajského webu iRozhlas.cz a v digitální síti DAB+ začne 10. května vysílat krátkodobá stanice Radiožurnál Sport. Po dobu Mistrovství světa v hokeji nabídne 40 přímých přenosů denně, kromě hokeje i z n...

Chůze by měla být součástí běžné denní hygieny. Stačí půlhodina denně

13.April » Český rozhlas
Aktivní chůze jako součást běžné denní hygieny. Šest tisíc kroků prodlužuje život. „Ve srovnání s našimi předky se hýbeme smutně málo,“ říká ve Večerním hostu Radiožurnálu kardiolog Aleš Linhart. Ten byl společně s lékařem Janem Hugem z portálu 60...

Učím se odpočívat a říkat ne, říká houslista Jaroslav Svěcený. V nemocnici ho zachránila hudba

30.March » Český rozhlas
Jaroslav Svěcený se po zdravotních komplikacích vrací do práce: připravuje se na jarní koncerty, organizuje hudební kursy – a také si plánuje, kdy bude odpočívat. O hudbě, zahraničních koncertech i tvrdé rehabilitaci si povídal se Zuzanou Burešovou.
Jan Royt - Český historik umění

Tato informační stránka o Zuzana Burešová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Burešová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes