Štěpánka Bínová

Related to

Už je pro ni vzduch? Dara Rolins pronesla chladná slova na adresu Rytmuse

11:29 » Super.cz
Ještě několik měsíců po rozchodu s Darou Rolins (46) a Rytmusem (42) lomcovaly silné emoce a skrz sociální sítě si vyměnili ještě několik bolestivých vět. To už je ale dávno pryč a každý si šel svou vlastní cestou.

Nejznámější živý Ken vyšel do ulic Beverly Hills: Takhle teď vypadá po sérii plastik

20.July » Super.cz
Brazilský Ken Rodrigo Alves (35) má za sebou už přes 100 plastik, přesto není se svým zevnějškem stále spokojený a podstupuje další zákroky. Minulý měsíc dokonce za dalším vylepšením letěl až do Turecka , kde mu lékaři implantovali ustupující vlasy.

Načančaná kráska chtěla zkrotit kohouta. Skončilo to trapasem

20.July » Super.cz
Tato načančaná kráska si myslela, že nažene slepičky do kurníku levou zadní. To se jí také zpočátku dařilo s úsměvem na rtech. Ten jí ale spadl ve chvíli, kdy se přiblížila ke kohoutovi. Vůdce slepičího stáda si totiž její komandování nenechal vůb...

Po kritice diváků přišla další rána: Radka Třeštíková ronila slzy kvůli dceři

20.July » Super.cz
Spisovatelka Radka Třeštíková (38), která bude už brzy zářit v taneční soutěži StarDance , má za sebou opravdu krušné chvilky. Jako by nestačilo, že se na ni od televizních diváků kvůli účasti v oblíbené show snesla ostrá kritika , teď na vlastní ...

Růžová Ester Geislerová se sladila se svým pejskem: Tohle mu nechala udělat na hlavě!

20.July » Super.cz
Během festivalových radovánek ve Varech Ester Geislerová (35) šokovala velkou proměnou . Zatímco po červeném koberci se prošla ještě jako blondýnka, po pár dnech už se po kolonádě promenovala s růžovým mikádem na hlavě.

Trapas na moři: Na tento skok z jachty bude dívka dlouho vzpomínat

19.July » Super.cz
Koupačka v moři nabrala nečekaný spád. O pěkný trapas se postarala jedna z účastnic posádky, když chtěla skočit z jachty do tyrkysové laguny.

Definitivní rozchod? Michal Gulaši tráví dovolenou u moře bez Vlaďky Erbové

19.July » Super.cz
O rozchodu Vlaďky Erbové (38) s hokejistou Michalem Gulašim (33) si cvrlikají už i vrabci na střeše. Ačkoliv informaci modelka doposud nepotvrdila, na povrch vyplouvají stále nové důkazy, které nasvědčují tomu, že je mezi nimi opravdu definitivní ...

Neuvěřitelné! Takhle vypadá Claudia Schiffer v bikinách ve svých téměř 49 letech

19.July » Super.cz
Je skoro k nevíře, že Claudia Schiffer (48) v srpnu oslaví už 49. narozeniny. Supermodelka, která se proslavila v 90. letech, se i v tomto věku pyšní mladistvou svěžestí a bezchybnou figurou.

10 nejzamilovanějších momentů novomanželů Romana a Petry Vojtkových

19.July » Super.cz
Se svatbami se letos doslova roztrhl pytel. Svůj vztah zpečetili manželským slibem také Roman Vojtek (47) a Petra Vraspírová Vojtková (31) , kteří si řekli své „ano“ v sobotu na zámku v Napajedlech po tříleté známosti.

Ani ne rok po porodu syna je zpátky ve formě: Dominika Mesarošová předvedla v plavkách výstavní pozadí

18.July » Super.cz
Před plavkovou sezónou Dominika Mesarošová (33) poctivě makala v posilovně na své figuře a zdá se, že se jí dřina vyplatila. Ačkoliv od porodu syna Eliána neuběhl ještě ani rok, někdejší playmate už je zpátky na své původní váze.

Tak objemnou zadnici jste snad ještě neviděli: Macatá modelka atakovala pláž v plavkách

18.July » Super.cz
Plus size modelka Tess Holliday (34) se za svou korpulentní postavu rozhodně nestydí. Na svých kyprých křivkách postavila kariéru modelky a zbořila tím i mýtus, že pouze krásky se štíhlou figurou mohou ovládat svět modelingu. Vešla do širokého pov...

Dívka podcenila gravitaci: Po pokusu s jogurtem její sílu ale hned poznala

18.July » Super.cz
Nad účelem tohoto pokusu zůstává tak trochu rozum stát. Teenagerka na videu si nejspíš myslela, že je kouzelnice a dokáže ovládnout gravitaci, jinak si to snad nelze vysvětlit.
Eva Hrušková - Česká herečka
Gabriela Lašková - Česká Miss 2013
Michaela Ochotská - Česká moderátorka
Michal Suchánek - Český herec
Alice Bendová - Česká herečka
Marie Doležalová - Česká herečka
Josef Vojtek - Český zpěvák
Adam Mišík - Český zpěvák
Jiří Pomeje - Herec a moderátor
Andrea Verešová - Modelka

Tato informační stránka o Štěpánka Bínová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Štěpánka Bínová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes