15
new stories - click to show

Veronika Lálová

Related to

Už si opět užívá u moře: Sexy tanečnice Lálová zabalila bikiny a vystavuje své tělo v Itálii

22.September » Super.cz
Cestování si neodepřela ani na podzim. Veronika Lálová (28) se rozhodla, že si ještě užije trochu sluníčka, a to rovnou u moře. Tanečnice známá z populární soutěže StarDance, kterou dokonce po boku Zdeňka Piškuly vyhrála, zabalila kufry a odcestov...

Prodloužila si léto: Sexy tanečnice ze StarDance předvedla svůj pověstný zadeček v plavkách

19.September » Super.cz
Plavky do skříně rozhodně schovávat nemusí. Veronice Lálové (28) zářijové dny naprosto vyhovují. Tanečnice, která je známá nejen díky soutěži StarDance, ale také kvůli svému proslulému pozadí, vystavila sexy tělo v bikinách.

DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou – zábava pro celou rodinu

2.September » JenProMuže.cz
Zažijte golf jinak! Dejte šanci tomuto krásnému sportu pro všechny generace. DEN Bav se golfem se uskuteční v sobotu 5. září na Hluboké a má symbolický podtitul „Hlubocká radost z golfu“. Ukazuje, že jde o sportovní aktivitu, která lidem pomáhá, j...

DEN Bav se golfem v Hluboké nad Vltavou – zábava pro celou rodinu

1.September » Premiumsports
Zažijte golf jinak! Dejte tomuto krásnému sportu, jež mohou hrát všechny generace šanci. DEN Bav se golfem se se uskuteční v sobotu 5. září na Hluboké a má symbolický podtitul “Hlubocká radost z golfu“, ukazuje, že jde o sportovní aktivitu, která ...

Tanec, bubny, kostýmy: Brazílie zavítala do Brna. Festival začal karnevalem

/FOTOGALERIE, VIDEO/ Slunce žhne, bubny duní a v křiklavých kostýmech oděné ženy vlní boky do rytmu hudby. Organizátoři festivalu Brasil Fest akci odstartovali průvodem, který připomínal karneval v Riu de Janeiru.

Už se opět sluní u moře: Sexy tanečnice Lálová předvedla svůj výstavní zadeček

28.July » Super.cz
Léto si užívá opravdu naplno. Jen jak to šlo, zabalila Veronika Lálová (28) koncem června kufry a odletěla k moři. Cílem její cesty se na první dovolené stala Barcelona . To ale krásné tanečnici zdaleka nestačilo a už je v zahraničí znovu.

Českem tam a zpět

14.July » Informuji.cz
Česká televize vyjíždí za diváky v novém projektu „Českem tam a... | Ostrava - (2020-07-17 11:00:00 - 2020-07-17 00:00:00)

Ani tanečnice Lálová už nevydržela bez moře: Kde vystavuje v plavkách své sexy tělo?

2.July » Super.cz
Ani tanečnice Veronika Lálová (28) nevydržela bez moře. Zatímco většina českých celebrit po otevření hranic vyrazila do Chorvatka, půvabná brunetka zvolila úplně jinou destinaci. Tanečnice známá ze soutěže StarDance zabalila kufry a odletěla si už...

Tanečnice Lálová se pochlubila výstavním tělíčkem: Po pauze může opět rozvlnit své křivky před diváky

8.June » Super.cz
Po nucené pauze se Veronika Lálová (28) opět vrací k práci. Tanečnice známá ze soutěže StarDance, kterou s hercem Zdeňkem Piškulou vyhrála, znovu nazula taneční boty a oblékla kostým. V tom se už zanedlouho předvede milovníkům samby.

„Tanec bez emocí, to jsou jen kroky“, tvrdí Veronika Lálová, která už protančila svět v rytmu samby

Tentokrát hodinku "Na cestách s Petrem Voldánem" v pondělí 8. června v obvyklém čase po 18. hodině protančíme. Budeme putovat světem v rytmu jak samby, což je srdeční záležitost Veroniky Lálové, tak i jiných tanců.

Tanečnice Veronika Lálová: Na karnevalu v Rio de Janeiru se mi splnil sen

25.April » Novinky.cz
Tanec je její životní láskou. Od malička se mu věnuje a sbírá jeden úspěch za druhým. Je mistryní ČR v salse, s hercem Zdeňkem Piškulou v roce 2016 zvítězila ve StarDance, o dva roky později s pětibojařem Davidem Svobodou byla třetí. Už jako malá ...

Sexy Velikonoce hvězdy StarDance: Sexy Lálová opět vyšpulila dokonalý zadeček!

11.April » Blesk.cz
Její pozadí nenechalo chladným ani Marka Ebena (62). Hvězda StarDance Veronika Lálová (28) o svých »zadních« kvalitách moc dobře ví a nyní jimi zase jednou podráždila své fanoušky.
Lenka Nora Návorková - Tanečnice, několikanásobná mistryně ČR

Tato informační stránka o Veronika Lálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Lálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes