Veronika Lálová

Related to

Marek Dědík vyměnil Tomicovou za Lálovou: Tanečník se těší na léto bez StarDance

9.May » Super.cz
S Pavlou Tomicovou (56) se Marek Dědík (36) protančil až do finále StarDance, nyní si vyzkoušel choreografii s Veronikou Lálovou (27) , která v posledním ročníku skončila s Davidem Svobodou (34) třetí.

Chvályhodný trend mezi celebritami: Rozhodly se páchat dobro!

27.April » Blesk.cz
Byl to pravděpodobně případ Ivanky, mladé ženy, která se narodila s ojedinělou nemocí, co na vážnou operaci potřebovala vybrat nemalou částku. Nejrůznější celebrity se jí proto rozhodly pomoct a sdílely na sociálních sítích výzvy k veřejné sbírce....

Chválihodný trend mezi celebritami: Rozhodly se páchat dobro!

27.April » Blesk.cz
Byl to pravděpodobně případ Ivanky, mladé ženy, která se narodila s ojedinělou nemocí, co na vážnou operaci potřebovala vybrat nemalou částku. Nejrůznější celebrity se jí proto rozhodly pomoct a sdílely na sociálních sítích výzvy k veřejné sbírce....

Žhavá lesní princezna. Kráska ze StarDance Lálová se objevila v nové podobě (VIDEO)

Kráska ze StarDance Veronika Lálová se ukázala v podobě lesní princezny uprostřed jarního lesa. Video z focení zveřejnila na svém Instagramu.

Oslavte s Centrem Pivovar Děčín narozeniny v rytmu Ria a s pořádnou párty

26.April » edecinsko.cz
Děčín - Centrum Pivovar Děčín bude slavit narozeniny. V sobotu 27. dubna od 15 hodin a bude to velké a velmi temperamentní. Nákupní centrum se promění na karnevalovou destinaci. Čeká vás spousta účinkujících, kteří do vás vlijí spoustu energie. Tě...

Veronika Lálová a David Svoboda: Utajený rozchod

16.April » NašeHvězdy.cz
Pár měsíců po tom, co ji poznal, se mu rozpadl vztah. Pětibojař David Svoboda (33) se se svou tanečnicí Veronikou Lálovou (27) ve StarDance protančil až do finálové trojice. Svoboda do soutěže vstoupil jako zadaný muž, nicméně odcházel už jako svo...

Víkendový Festival ABC pro děti: Sport, dabování i vaření!

12.April » Ahaonline.cz
Jedinečný program pro malé dobrodruhy, vědátory, tanečnice i techniky! To chystá na víkend Festival ABC v pražském Národním zemědělském muzeu. Vystoupí i zajímavé osobnosti.

Sexy provokatérce Alici Bendové se proměna příliš nepovedla: Tohle je že mořská panna?

11.April » Aha!
Místo sexy provokace dřina! Tak dopadla Alice Bendová (45), když se nasoukala do kostýmu mořské panny se speciální ploutví. „Vypadám jako mořská okurka,“ okomentovala herečka se smíchem svůj sportovní převlek.

Další série měření rychlosti v Plzni! Strážníci budou v terénu i o víkendu

5.April » QAP.cz
Strážníci zamíří s radarem k silnicím v Plzni i během nadcházejícího víkendu. Měření bude probíhat v sobotu i v neděli od 7 do 17 hodin. Podívejte se na přehled úseků!

Černošínské tanečnice mají zlato a postoupily do Prahy - FOTKY!

4.April » QAP.cz
Malé tanečnice z Černošína, které si říkají 11 Stars, poslední dva roky udivují skvělými výsledky a stávají se obávanými soupeři na soutěžích.Teď opět přivezly zlato, které je vystřelilo do vyšší soutěže!

Na jiskření s Lálovou nikdo nežárlil: Fešák David Svoboda, který válel ve StarDance, přiznal rozchod s přítelkyní

12.March » Super.cz
O tom, že moderní pětibojař David Svoboda (33) , který skončil loni na třetím místě v taneční show StarDance, už dávno není se svou půvabnou přítelkyní Nikol, si cvrlikali i vrabci na střeše.

Svůdná Veronika roztančila Rybníček

25.February » Region Opavsko
OPAVA – Svůdná tanečnice Veronika Lálová ze StarDance vystoupila minulou sobotu na plese města Opavy. Zájemce, mezi nimiž byl i primátor Tomáš Navrátil a další zástupci radnice, poté učila jednoduché taneční kroky. Více v tištěném vydání REGIONU O...
Lenka Nora Návorková - Tanečnice, několikanásobná mistryně ČR

Tato informační stránka o Veronika Lálová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Lálová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes