15
new stories - click to show

Luciano Bis

Related to

Nor Braathen nečekaně vyhrál slalom ve Wengenu, po prvním kole byl až devětadvacátý

16.January » Sport.cz
Nečekaným vítězem slalomu Světového poháru ve Wengenu se stal norský lyžař Lucas Braathen, který byl po prvním kole až na 29. místě. K výhře mu pomohlo také selhání krajana a vítěze prvního kola Henrika Kristoffersena.

Lyžař Berndt nedokončil první kolo slalomu ve Wengenu

16.January » ČeskéNoviny.cz
Wengen (Švýcarsko) - Český lyžař Ondřej Berndt ani při druhém startu v sezoně Světového poháru neuspěl. V dnešním slalomu ve Wengenu stejně jako na konci prosince v Madonně di Campiglio nedokončil první kolo.

Lyžař Berndt nedokončil první kolo slalomu ve Wengenu

16.January » ČeskéNoviny.cz
Wengen (Švýcarsko) - Český lyžař Ondřej Berndt ani při druhém startu v sezoně Světového poháru neuspěl. V dnešním slalomu ve Wengenu stejně jako na konci prosince v Madonně di Campiglio...

Z karantény pro triumf ve sjezdu. Rakušan slaví po kontroverzní výjimce

15.January » iSport.cz
Když ve středu večer přijel Rakušan Vincent Kriechmayr (30) do švýcarského Wengenu, vypadalo to, že ho do sjezdu, hlavní ozdoby zdejších závodů, vůbec nepustí. Přijel hned, jakmile mohl opustit karanténu po pozitivním testu na COVID-19, ale nestihl …

Druhý sjezd ve Wengenu ovládl Kriechmayr, na Lauberhornu vyhrál podruhé

15.January » ČeskéNoviny.cz
Wengen (Švýcarsko) - Druhý sjezd Světového poháru ve Wengenu vyhrál Vincent Kriechmayr. Třicetiletý rakouský lyžař na slavné sjezdovce Lauberhorn triumfoval podruhé v kariéře....

Sjezd ve Wengenu ovládl Kilde před lídrem Světového poháru Odermattem

14.January » iDNES.cz
Sjezd ve Wengenu vyhrál norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde. Za ním se seřadili domácí reprezentanti - druhý byl lídr Světového poháru Marco Odermatt, třetí obhájce předloňského prvenství Beat Feuz.

Nor Kilde vyhrál sjezd ve Wengenu, Ledecká se blýskla v tréninku

14.January » iSport.cz
Sjezd ve Wengenu vyhrál norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde před lídrem SP Marcem Odermattem a obhájcem předloňského prvenství Beatem Feuzem. Ester Ledecká ve druhém tréninku na sjezd v Zauchensee nestačila jen na Italku Sofii Goggiaovou.

Odermatt ukončil ve Wengenu Kildeho vítěznou sérii v super-G

13.January » Sport.cz
Prodloužený závodní víkend ve Wengenu začal triumfem domácího lyžaře Marca Odermatta v superobřím slalomu. Vedoucí muž Světového poháru zvítězil na slavném Lauberhornu s náskokem 23 setin před norským lídrem disciplíny Aleksanderem Aamodtem Kildem. …

Druhý superobří slalom lyžařů v Bormiu byl kvůli nebezpečné sjezdovce zrušen

30.December » ČeskéNoviny.cz
Bormio (Itálie) - Druhý superobří slalom Světového poháru lyžařů v Bormiu byl zrušen. Závod měl odstartovat dnes v 11:30, nepojede se v zájmu bezpečnosti závodníků kvůli špatnému stavu sjezdovky po oblevě.

Druhý superobří slalom lyžařů v Bormiu byl kvůli nebezpečné sjezdovce zrušen

30.December » ČeskéNoviny.cz
Bormio (Itálie) - Druhý superobří slalom Světového poháru lyžařů v Bormiu byl zrušen. Závod měl odstartovat dnes v 11:30, nepojede se v zájmu bezpečnosti závodníků kvůli špatnému...

Druhý superobří slalom lyžařů v Bormiu byl kvůli nebezpečné sjezdovce zrušen

30.December » Sport.cz
Druhý superobří slalom Světového poháru lyžařů v Bormiu byl zrušen. Závod měl odstartovat dnes v 11:30, nepojede se v zájmu bezpečnosti závodníků kvůli špatnému stavu sjezdovky po oblevě.

Kilde v Bormiu vyhrál třetí super-G ve Světovém poháru za sebou

29.December » Sport.cz
Norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde vyhrál třetí superobří slalom Světového poháru za sebou. Druhé místo dnes v Bormiu nečekaně obsadil Rakušan Raphael Haaser.

Tato informační stránka o Luciano Bis zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luciano Bis" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes