nových článků - klikněte pro zobrazení

Ondra Blaha

Strach z azylu? Poruba válí! Režnar ale krotí euforii a vzpomíná na Říhu

2.listopadu » Hokej.cz
Osmnáct zápasů, šestnáct výher! Poruba vlétla do nové sezony Chance ligy ve velkém stylu, naposledy přehrála 3:0 i druhý Vsetín a navýšila náskok v čele tabulky už na sedm bodů.

Poruba má vyřešené brankoviště: potvrdila kompletní gólmanské trio

17.dubna » Hokej.cz
Ostravané vstoupí do nové sezony s dosavadním tandemem Daniel Dolejš – Ondřej Bláha, za nimi bude na svou šanci čekat talentovaný Marek Slíž. Klub složení brankářské trojice oznámil na svých webových stránkách.

Poruba má brankoviště vyřešené: potvrdila kompletní gólmanské trio

Kladno odkrylo první čtyři jména na soupisce pro novou sezonu

8.června » Hokej.cz
Dres Rytířů budou nadále oblékat brankář Landon Bow, obránce Jake Dotchin a útočníci Ladislav Zikmund s Ondřejem Bláhou. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Výborně! Vsetín vynuloval Zubry a vrací se na 2. místo tabulky

4.ledna » VHK Vsetín
Jan Tajzler, Helena Hegeďová - Otevírací utkání hokejového roku 2020 přivedlo na Lapač atraktivního soupeře z Přerova. Souboj o 2. místo v tabulce přinesl úvodní trefu až ve 3. třetině, postaral se o ní vsetínský Lukáš Volf. Valaši ve zbytku utkání …

Dramatický duel s Přerovem rozhodly poslední minuty

3.září » VHK Vsetín
Helena Hegeďová - Úvodní třetina zápasu proti Přerovu se Vsetínu povedla a po jejím konci mohl Valachy těšit náskok o tři góly, když se mimo jiné v přesilovce i oslabení prosadil Procházka. Druhá třetina už ale tak povedená nebyla. Přerov totiž také…

Vsetín už zná gólmanskou dvojici, setkají se exparťáci z Motoru

1.května » Hokej.cz
Brankářský tandem na Lapači vytvoří s Davidem Gábou jeho někdejší parťák z Českých Budějovic Ondřej Bláha.

Vsetín už zná gólmanskou dvojici

Brankářský tandem na Lapači vytvoří s Davidem Gábou Ondřej Bláha, mimochodem jeho někdejší parťák z Českých Budějovic.