15
new stories - click to show

Jaroslav Bojanovský

Related to

Krvavý květ – jak odlišit skutečnost od představ?

14.November » Kultura21.cz
Sara bere přestěhování do Stockholmu jako nový start do života. Chce udělat za minulostí tlustou čáru, zpátky do normální života, začít s čistým štítem. Ze začátku to vypadá, že se jí to podařilo, ovšem minulost nedá na sebe jen tak zapomenout.

Söderberg, Hjalmar: Kdo si s láskou zahrává

28.October » iLiteratura.cz
On miluje ji. Ona miluje jeho. Přesto jim osud nepřeje. Nebo spíše jen nedokážou jednat? Netradiční milostný příběh Hjalmara Söderberga ze Stockholmu období fin de siècle vychází v novém českém překladu.

Håkan Nesser – kmotr švédské krimi, přichází na trh s novou detektivkou

10.October » Týden.cz
Švédský spisovatel Håkan Nesser láká čtenáře na svou novou knihu, která nese název Úplně jiný příběh. Detektivní příběh již získal ocenění Best Swedish Crime Novel Award pro nejlepší švédskou krimi roku.

Bitva o Salajak: první fantasy švédského klasika Johana Theorina

20.May » Týden.cz
Oceňovaný švédský spisovatel Johan Theorin přichází na trh se svou první fantasy knihou. Autor proslul zejména svou volnou tetralogií detektivních románu z ostrova Öland - Mlhy Ölandu, Smršť, Zkamenělá krev a Mlýny osudu. Fantasy Bitva o Salajak (...

Tato informační stránka o Jaroslav Bojanovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Bojanovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes