15
new stories - click to show

Tereza Boučková Česká spisovatelka

Related to


Stories

Host: filmový režisér, scenárista a spisovatel Ivan Fíla

13.September » ČRo 2 - Praha
Proč v roce 1977 odešel do emigrace? Co vnesla tato zkušenost do jeho života? A kde všude hledá předobrazy svých filmových a knižních hrdinů? Moderuje Tereza Boučková.

Když přišla epidemie koronaviru, vědci se dali dohromady, oceňuje předsedkyně Akademie věd

29.August » ČRo 2 - Praha
Co bylo na její cestě za vzděláním a prestižním postavení nejnáročnější? Potěšilo Evu Zažímalovou něco při řízení Akademie věd? Moderuje Tereza Boučková.

Host: spisovatelka a cestovatelka Milena Holcová

15.August » ČRo 2 - Praha
Jaké radosti a strasti jí přináší psaní? Do jakého věku se dá světem putovat nalehko, stopem a proč obdivuje ženy, které do ciziny vyrážejí samy?

Host: teoretik architektury Adam Gebrian

1.August » ČRo 2 - Praha
Proč se místo navrhování staveb rozhodl pro propagaci, ale i kritiku architektury? Co je hlavním smyslem architektury?

Host: herečka Eva Salzmannová

18.July » ČRo 2 - Praha
Jaká byla její cesta k divadlu? Proč po 28 letech v Národním divadle odtamtud odešla? Co obnáší práce pedagožky na DAMU a jak se ji naučila? Moderuje Tereza Boučková.

Závod s časem

Tereza Boučková píše fejetony přes dvacet let. Výběr toho nejlepšího v knížce s výmluvným názvem Závod s časem tvoří fejetony z knihy Jen tak si trochu schnít a dále texty psané pro deník Metro a časopis Reportér.

Host: televizní režisér a filmový producent Petr Soukup

21.June » ČRo 2 - Praha
Jak klikatá byla jeho cesta k vysněné profesi? Co je nejtěžší na přímých přenosech? A proč začal Petr Soukup vedle režie také produkovat filmy? Moderuje Tereza Boučková.

Host: veterinář Miloš Havelka

7.June » ČRo 2 - Praha
Co všechno obnáší jeho práce? Jak se připravit na fakt, že doktor veterinární medicíny nejen zachraňuje a léčí, ale někdy musí zvířata také navždy uspat?

Když přišla epidemie koronaviru, vědci se dali dohromady, oceňuje předsedkyně Akademie věd

12.May » ČRo 2 - Praha
Co bylo na její cestě za vzděláním v přírodních vědách a prestižním postavení nejnáročnější? Potěšilo ji něco při řízení Akademie věd? Moderuje Tereza Boučková.

Host: profesorka Eva Zažímalová, předsedkyně Akademie věd ČR

10.May » ČRo 2 - Praha
Co bylo na její cestě za vzděláním v přírodních vědách a prestižním postavení nejnáročnější? Potěšilo ji něco při řízení Akademie věd? Moderuje Tereza Boučková.

Tato informační stránka o Tereza Boučková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Boučková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes