15
new stories - click to show

Jiří Březina

Related to

Jiří Březina starší: Dálkové ovládání

Kolik dálkových ovladačů doma máte? U nás doma jsem původně tipoval šest, ale nakonec jich našel jedenáct, a to nepočítám klíčky od auta.

Jiří Březina mladší: Domácí škola

Patřím mezi ty absolventy pedagogické fakulty, kteří si učení osahali jen na povinných praxích, při kterých zjistili, že tudy jejich životní cesta opravdu nevede.

Jiří Březina starší: 28. říjen

Musím říct, že slavení svátků mi nikdy moc nešlo. Vyvěšování vlajek, pochodování po náměstích a vykřikování patetických hesel, to byly akce, kterým jsem se vždycky rád...

Jiří Březina starší: Listonoš

V naší malé vsi nikdy nebyl poštovní úřad a listonoš k nám jezdil přes dvě vesnice na kole. Neříkám doručovatel, protože venkovský listonoš toho musel zastat víc.

RECENZE – První řez

13.August » Kritiky.cz
Autoři: Judy Melinek, T. J. MitchellPřeklad: Roman LipčíkNakladatelství: MetaforaRok vydání v ČR: 2020Počet stran: 368ISBN: 978-80-7625-120-5 Anotace:Za podezřelým případem smrtelného předávkování se skrývá něco zlověstného.San Francisco mělo pro ...

Jiří Březina starší: Stan

Nejsem asketa, ale můj vztah k pohodlí má své meze. V luxusních hotelích se cítím jako vetřelec, navoněné penziony mě znervózňují a přiznám se, že nejradši spím ve stanu.

Opraví sto let starý vodovod na Hlinkách. V ulici vznikne nová cyklostezka

3.August » Brněnský deník
Na novou cyklostezku se můžou těšit cyklisté v ulici Hlinky v Brně, kde chtějí vodaři v úseku od Lipové po Křížkovského ulici opravovat víc než 900 metrů vodovodu z roku 1899.

Jiří Březina starší: Dar

Na vsi, kde jsem vyrůstal, patřil ke každé chalupě pes a měli jsme ho i my. Na prvního vlčáka Hardu se moc nepamatuji, ale když nám ho nemoc vzala, přivezl táta kolii.

Jiří Březina starší: Staré mlýny

Obdivuju staré mlýny. Ne ty, které si prošly fází vyrabované ruiny, sloužily jako rekreačka nějakého národního podniku, aby po takzvané modernizaci skončily jako hospody.

Jiří Březina starší: Prázdniny

Slovo prázdniny vyvolává příjemné představy jako málokteré jiné. Všiml jsem si na tomhle sympatickém období hned tří věcí.
Hop Trop - Česká folková hudební skupina

Tato informační stránka o Jiří Březina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Březina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes