15
new stories - click to show

Jiří Březina

Related to

První adventní tipy proti nudě! Vyrazte bruslit, na kafe a trochu vědy nebo na Fantoma opery

30.November » Proženy.cz
Těšení na Vánoce trochu kalí vědomí, že jsme se pandemie stále nezbavili. Při dodržování podmínek si ale snad budeme moci advent užít. Máme pro vás zajímavé inspirace.

První adventní tipy proti nudě! Vyrazte bruslit, na kafe a trochu vědy nebo na Fantoma opery

26.November » Proženy.cz
Těšení na Vánoce trochu kalí vědomí, že jsme se pandemie stále nezbavili. Při dodržování podmínek si ale snad budeme moci advent užít. Máme pro vás zajímavé inspirace.

Jiří Březina starší: Jack London

22.November » ČRo
Od mládí hodně čtu. Četba je dobrodružství, když berete knihu do ruky, nikdy nevíte, co s vámi udělá. Ne všechny knihy mě chytly za srdce, některé jsem přečetl se zájmem a některé v půli odložil. Ale pár knih mě k sobě připoutalo tak, že jsem nedo...

Supernova detektivního žánru. DVOJRECENZE Polednice a Promlčení Jiřího Březiny

21.November » KrajskeListy.cz
U Mizení, posledního románu spisovatele, jsem slíbil návrat do dob dávno minulých. Řekl jsem, že se mrknu na jeho předešlou tvorbu, jelikož jednoznačně stojí za pozornost. Slovo dělá muže, tedy pro dnešek čtenářům KrajskýchListů.cz nabízím detailn...

Sedm knih na dlouhé večery: Sexy dorty, farářka i kalhotky v posteli

17.November » Forbes
Začalo nejtemnější období roku. Ve čtyři tma, za oknem sychravo a lezavo. Dobrý důvod zalézt si pod deku s knížkou a nechat se svést – příběhem, názory i inspirací. Martina Viktorie Kopecká: Deník farářky (Mladá fronta, 319 korun)Potkáte ji v kost...

Jiří Březina mladší: 17. listopad

Listopadové události roku 1989 jsem nechápal. Bylo mi devět let a jediná má starost byla, jak sehnat trikolóru, kterou u nás na základce z ničeho nic všichni nosili.

Jiří Březina starší: Sypejte ptáčkům

Krmení ptáků je především pomoc přírodě nebo spíš tomu, co z ní po našich hospodářských úspěších zbylo. Ale je to také dobrá zábava, pokud sledujete, co se na krmítku děje.

RECENZE Jiří Březina, Mizení. Špičková česká kriminálka s jedním velkým otazníkem

13.November » KrajskeListy.cz
Jiří Březina patří k nejvýraznějším českým detektivkářům. Už za svůj debut Na kopci získal v roce 2014 Cenu Jiřího Marka za nejlepší český detektivní román. Tento úspěch zopakoval i v roce 2020 s knihou Vzplanutí, další z detektivní série s polici...

Ukázka z detektivky Jiřího Březiny Mizení

3.November » Centrum DETEKTIVKY
Motto právě vydává novou detektivku Jiřího Březiny. Přečtěte si ukázku ze čtvrtého případu Tomáše Volfa s názvem Mizení. Příspěvek Ukázka z detektivky Jiřího Březiny Mizení pochází z Centrum DETEKTIVKY

Jiří Březina starší: Hřbitovy

Rád prolézám hřbitovy, hlavně když se dostanu někam dál od domova. Ne že bych byl morbidní, ale málokde si tak rychle ověříte, že co jiný kraj, to jiný mrav.

Krmítko nemusí být jen ze dřeva. Inspirujte se nápady na snadná a rychlá ptačí krmítka

31.October » České stavby
Jaké je to nejlepší krmítko? To, které si sami vyrobíte. Ať už bude z čehokoliv, bude z něj znát, že vám na opeřencích skutečně záleží, a že jste investovali vlastní čas a energii do výroby. Podívejte se, jak snadné je vyrobit nápaditá krmítka.

Jiří Březina starší: Střídání času

Střídání letního a zimního času jsem nejdřív znal jen z vyprávění. Nedokázal jsem si to představit, protože celé moje dětství šťastně proběhlo v tom jednom správném čase.
Hop Trop - Česká folková hudební skupina

Tato informační stránka o Jiří Březina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Březina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes