15
new stories - click to show

Otto Bubeníček

Related to

Zemřel Otto Bubeníček st.

13.February » Divadelní noviny
(24. 1. 1943 Praha – 21. 1. 2020 Praha) Varietní artista, ve světě známý pod uměleckým jménem Otto Bertis. Otec tanečníků a choreografů Otta a Jiřího Bubeníčkových.

Zemřel Otto Bubeníček

13.February » Divadelní noviny
(24. 1. 1943 Praha – 21. 1. 2020 Praha) Varietní artista, ve světě známý pod uměleckým jménem Otto Bertis. Otec tanečníků a choreografů Otto a Jiřího Bubeníčkových.

Festival Cirkopolis odstartuje již tuto neděli

6.February » Taneční aktuality
Dne 21. ledna 2020 přišla smutná zpráva, že se uzavřela životní pouť Otty Bubeníčka staršího, ve světě známém pod uměleckým jménem Otto Bertis.

Za Ottou Bubeníčkem Bertisem, světovým artistou

6.February » Taneční aktuality
Dne 21. ledna 2020 přišla smutná zpráva, že se uzavřela životní pouť Otty Bubeníčka staršího, ve světě známém pod uměleckým jménem Otto Bertis.

Zemřel artista Otto Bertis Bubeníček

23.January » Divadlo.cz
Ve věku 76 let zemřel dnes v pražské Thomayerově nemocnici někdejší cirkusový artista a otec slavných tanečníků bratrů Bubeníčků Otto Bertis Bubeníček. Ten

Zemřel artista Otto Bubeníček (†76), otec slavných dvojčat tanečníků

21.January » EuroZprávy.cz
Ve věku 76 let zemřel dnes v pražské Thomayerově nemocnici někdejší cirkusový artista a otec slavných tanečníků bratrů Bubeníčků Otto Bertis Bubeníček. ČTK to sdělil jeden ze světově proslulých dvojčat Jiří Bubeníček. Bubeníček starší zemřel podle...

Zemřel artista Bubeníček, otec slavných dvojčat tanečníků

21.January » Novinky.cz
Ve věku 76 let zemřel ve úterý v pražské Thomayerově nemocnici někdejší cirkusový artista a otec slavných tanečníků bratrů Bubeníčků Otto Bertis Bubeníček. ČTK to řekl jeho syn Jiří. Otto Bertis patřil k nejznámějším českým akrobatům, se svou skup...

Zemřel artista Bubeníček. Otec slavných tanečníků

21.January » Seznam Zprávy
Otto Bertis Bubeníček patřil k nejznámějším českým akrobatům, se svou skupinou 5 Bertis procestoval mnoho zemí a získal četná ocenění.
Emanuel Štěpán Petr - Český stavitel varhan

Tato informační stránka o Otto Bubeníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Otto Bubeníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes