15
new stories - click to show

Hana Urbanová

Related to

Motýlek pomáhá už 20 let. Co vzkázali jeho klienti?

9.March » Náš REGION
Film Cesta do Kandaháru vypráví příběh sourozenců Příhodových, Československých reprezentantů ve sjezdovém lyžování, kteří se...

Elektrárna je dobrý zaměstnavatel, soused a třeba i chovatel včel

Během dvaceti let provozu se z Jaderné elektrárny Temelín stal pro okolí a Jihočeský kraj partner s nepřehlédnutelným přínosem. S více než tisícovkou zaměstnanců patří Temelín k nejvýznamnějším jihočeským zaměstnavatelům.

Komunitní centrum na Černém Mostě: Vaří obědy pro sociálně slabé. Málem vařit přestali. Kdo pomohl?

25.April » Blesk.cz
Komunitní centrum Motýlek pomáhá především dětem se zdravotním postižením, ale nezapomíná ani na ty, které jsou sociálně znevýhodněné. V současné době se snaží pomáhat znevýhodněným rodinám například tak, že jim vydávají obědy. To s sebou ale nese...

Iniciativa Spolu silnější vybrala milion korun na boj s krizí

24.April » ČeskéNoviny.cz
Praha - Iniciativa Spolu silnější, která podporuje projekty pomáhající lidem zapojeným do boje s koronavirem, vybrala přes milion korun. Nyní chce propojením restaurací a místních komunit...

Měli odhalovat ponižování seniorů. Stát ale vyškolené inspektory do domovů neposílá

10.December » Seznam Zprávy
V Česku je několik desítek vyškolených odborníků na kontroly sociálních služeb. Ministerstvo práce je ale podle vlastní analýzy nemůže využívat.

Bezobalové nakupování je moderní trend. Dokazuje to i Hana Urbanová

22.November » Liberecký deník
Hana Urbanová v domečku pod borovicemi v Českém ráji s výhledem na hrad Trosky vyrábí látkové pytlíčky na nákupy a uchovávání pečiva či ovoce.

Nákup bez plastových obalů. Žena vyrábí originální látkové pytlíčky

22.November » Deník.cz
Zhruba před pěti lety dostala Hana Urbanová nápad, že si založí vlastní značku Handynna. V tu dobu byla na mateřské dovolené a chtěla se nějak realizovat. Dnes v domečku v Českém ráji vyrábí látkové pytlíčky na nákupy a uchovávání pečiva či ovoce.
Emanuel Štěpán Petr - Český stavitel varhan
Tereza Voříšková - Česká herečka
Miroslav Šimůnek - Český herec

Tato informační stránka o Hana Urbanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Urbanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes