15
new stories - click to show

Jiří Louda

Related to

VIDEO: Liberecké děti ukázaly štědrost, darovaly hračky a knihy pro charitu

Den štědrosti a dobrých skutků, tzv. Giving Tuesday, už potřetí zorganizovala liberecká pobočka humanitární organizace ADRA. Tato myšlenka před lety vznikla na pobočkách v severní Moravě a našla si cestu i do Libereckého kraje.

Vzpomínky, písně i vyprávění. Před poutním kostelem v Hejnicích básní Poesiomat

28.November » Liberecký deník
/FOTO/ Mají různá označení: mluvící socha, posilovač genia loci či kulturní periskop. Najdeme je ve světových metropolích, například v New Yorku, Berlíně či Bruselu. Poesiomat se po zatočení kliky se rozmluví a rozezpívá. O místě, kde stojí. O histo…

Kraj na Liberecku zavede nové spoje. Noční vlaky vyjedou i ve všední dny

28.November » Liberecký deník
Liberecký kraj rozšíří nabídku na železnici. Doposud na trasách z Liberce jezdí vlaky s odjezdy po půlnoci pouze z pátku na sobotu a ze soboty na neděli. Rada kraje chce s novým jízdním řádem zajistit nové noční vlaky i ve všední dny.

Lesníci z Ralska darovali vánoční stromky do dětských domovů na Liberecku

27.November » Liberecký deník
Téměř stovka vánočních stromků ozdobí osm dětských domovů, školky a školy a dva domovy pro seniory v regionu. Už poosmnácté je darovali a rozváželi lesníci Vojenských lesů a statků (VLS) ČR z divize Mimoň.

Prázdné chodby i třídy. Obchodní akademie v Liberci se připojila ke stávce

27.November » Liberecký deník
/FOTO, VIDEO/ Celodenní výstražná stávka na základních, středních a mateřských školách vypukla v pondělí 27. listopadu. Zapojily se do ní školy napříč libereckým okresem.

VIDEO: Na Sychrově zavládla vánoční atmosféra. V konírně se usadili čerti

26.November » Liberecký deník
/FOTOGALERIE/ Tradiční trhy spojené s ukázkami řemesel, prodejem zboží a programem pro děti i dospělé se uskutečnily poslední listopadový víkend na zámku Sychrov v přilehlém parku. Letošní novinku představovalo uspořádání trhů. Na čestném dvoře zámk…

Hádanka z Liberecka: Poznáte podle fotek a videa, o jakou obec se jedná?

26.November » Liberecký deník
/FOTO, VIDEO/ Kdo si hraje, nezlobí. Proto jsme si pro vás připravili další hádanku, která ověří, jak moc znáte své okolí. Hlasovat můžete v nevýherní anketě na konci článku.

VIDEO: Liberecký Kašpar si připsal rekord! Benefice vynesla přes 100 tisíc korun

26.November » Liberecký deník
/FOTO/ Ušij tašku a zaměstnej člověka, tak znělo motto jubilejního desátého ročníku Kašparova taškaření, které se uskutečnilo poslední listopadovou sobotu. Za jeho organizací stálo Centrum Kašpar, které pomáhá lidem nejen při hledání dobré práce.

FOTO, VIDEO: Příprava vánočních trhů je v plném proudu. Zpestří je ruské kolo

25.November » Liberecký deník
Advent v Liberci odstartoval slavnostvím rozsvícením vánočního stromu a nyní jsou na řadě vánoční trhy.

Rodiče Teodora z Liberce bojují za lék pro syna. Trpí intenzivním pocitem hladu

25.November » Liberecký deník
Rodičům Kateřině a Martinovi Goldsteinovým z Liberce se v listopadu 2021 narodil syn Teodor, který hned na začátku života trpěl těžkou svalovou slabostí, byl téměř nehybný, neplakal a měl obtíže s přijímáním potravy. Díky tomu trpěl podvýživou. Po d…

Liberečtí studenti vypěstovali symbol začátku adventu. Hvězdy jdou na dračku

24.November » Liberecký deník
/FOTO, VIDEO/ Zatímco většina z nás si v létě užívala slunečnou dovolenou, studenti Střední odborné školy v Liberci v rámci letní praxe sázeli zakořenělé řízky vánočních hvězd. Poctivě se o ně starali, hnojili a zalévali a nyní sklízí zasloužené plo…

VIDEO: Rolande, rozsviť nám strom! Na libereckém náměstí se rozzářil smrk

24.November » Liberecký deník
Tradiční slavnostní rozsvícení vánočního stromu se uskutečnilo v městě pod Ještědem v pátek 24. listopadu a opět si ho nenechaly ujít stovky diváků.

Tato informační stránka o Jiří Louda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Louda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes