15
new stories - click to show

Roman Buček

Related to

Slovenští olympionici předbíhali ve frontě na vakcínu, čeští to odmítají

13.January » Seznam Zprávy
Na Slovensku se v první vlně vakcinace nechalo očkovat několik olympioniků. Český olympijský výbor o možnosti očkování jedná, nechce ale předbíhat zdravotníky a rizikové skupiny. Očkování na olympiádě povinné nebude.

Je florbal ten správný sport pro vás?

6.August » Radio Junior
V čem je klub Butchis trenéra Romana Bučka jedinečný? Zakládá i na hodnotách, které souvisí s mezilidskými vztahy, emocemi a skutečnými příběhy reálných lidí.

Trenér florbalu Roman Buček v Klubu Rádia Junior

4.August » Radio Junior
V čem je klub Butchis jedinečný? Zakládá i na hodnotách, které souvisí s mezilidskými vztahy, emocemi a skutečnými příběhy reálných lidí. Moderuje Klára Nováková.

Podnikatel našel smrt v rozvodněném toku u Lopeníku

Místem tragédie se stal v neděli 21. června rozvodněný potok Hrubár tekoucí od Mikulčina vrchu Lopeníkem až do Březové a dál přes hranici na Slovensko.

Medvěd se procházel na pastvině v Bílých Karpatech

Medvěda spatřil v úterý ráno ve svém sadě v Lopeníku na Uherskohradišťsku jeden z tamních obyvatel. Jako důkaz zajistil stopu šelmy. Ochranáři potvrdili, že se jedná o stopu medvědí. Deník o tom informoval lopenický starosta Roman Buček.
Lenka Javorková - Tisková mluvčí
Ivan Fuksa - politik - ODS
Jiří Čunek - politik - KDU-ČSL
ODS - Politická strana
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Roman Buček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Buček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes